המלצות המטופלים והתלמידים

הסיפורים המובאים כאן מתארים את חוויות האנשים שהכירו אותנו, מטופלים ותלמידים.

זהו מבחר מצומצם מתוך הרבים שעברו טיפול מוצלח או קורס בשיטת אלטרנתרפיה. כל הסיפורים המופיעים כאן נכתבו על ידי האנשים עצמם ולא עברו עריכה כלשהי. חלקם מזוהים בראשי תיבות בלבד בשל צנעת הפרט.


סיפורה של טל מ., בת 20

‏"היי, שמי טל ואני בת 20. ‏

כשהגעתי למאיר לפני בערך כשנה הייתי על הקרשים. ‏הסיבה העיקרית שבזכותה נחשפתי לשיטת האלטרנתרפיה של מאיר יהל הייתה אכילה מופרזת שסבלתי ממנה במשך שנים רבות. ‏גם כן, הגעתי למאיר רק בת 19, מבולבלת משנים של דיכאון, מצבי רוח קיצוניים ובריאות לקויה. ‏

אינני יכולה לפרט את כמות הטיפולים שהלכתי אליהם בשל בעיות עיכול חוזרות ונישנות, בעיות עור כמו סבוריאה, טיפולים נפשיים אצל פסיכולוגים וקבוצות תמיכה, דיאטניות וכל מיני מתקשרים והילרים למיניהם. ‏אין לי ספק שבתהליך שלי לכולם היה מקום אבל למרות כל זאת הרגשתי אבודה מבולבלת וחסרת כיוון. אני זוכרת שכבר מהיותי ילדה קטנה תמיד הייתה לי מודעות מוגברת לבריאותי וזה גמ מה שגרם לי לרוב מצבי הלחץ בחיים שלי! היכולת שלי להבין ולחוש שהדרך בה כל האנשים סביבי ואני מתנהלים מבחינה בריאותית ונפשית לקויה, הצילה אותי!

‏כבר בשיחתי הראשונה עם מאיר בטלפון ידעתי שאני חייבת לתת צ'אנס לטיפול הזה וכך מצאתי את עצמי טיפול אחר טיפול יושבת בכורסתו הנינוחה (לפעמים אפילו בהפרשים של כמה ימים). ‏לאחר הטיפול הראשון כל בעיות העור שלי נעלמו!!! ‏מכיוון וראיתי תוצאות כל כך מוקדם ומכיוון וכל כך האמנתי בשיטה ובמאיר המשכתי לבוא.

היום שנה לאחר מכן מי שמכיר אותי ובמיוחד אני רואה בנאדם אחר לחלוטין ממי שהייתי.‏ הכי חשוב לי לציין קודם כל שאני בריאה!! לראשונה בחיי אני בריאה באמת! בכל אופן אפשרי פיזי נפשי רגשי ורוחני! ‏שלב אחר שלב התרפאתי, בין אם זה מחיידקים שונים שהיו קיימים אצלי שנים רבות, דלקות במערכות השונות בגוף, או רגשות קיצוניים ודמיונות שלא עזבו אותי. מאיר היה שם לסייע בכל! אפילו במקרים דחופים בהם נעשיתי חולה ולא יכולתי לבוא ידעתי שאוכל להתקשר ויהיה מי שיעזור! ‏מאיר היה גלגל ההצלה שלי, המלאך הגואל שלי.

‏הלוואי שכל מי שייקרא את המכתב הזה ייזכה להכיר את האדם המדהים הזה שאני הכרתי, היחס החם האוהב והמבין שקיבלתי ממאיר והסבלנות, באמת שלא זכיתי לכך באף מקום אחר. ‏המרחב שהטיפולים יצרו אצלי בפנים איפשרו לי להתחיל את החיים שלי מחדש! ‏

חצי שנה לאחר תחילת הטיפולים החלטתי שאני גם מעוניינת ללמוד את השיטה הלא יאומנת הזאת והלכתי לקורס א' ו-ב' באלטרנתרפיה אצל מאיר ובנו אביטל. ‏אני מודה מודה מודה ומודה על מאיר ועל בנו אביטל שנכנסו לחיי ועזרו לי להכיר את השיטה המדהימה שהם עוסקים בה! ‏

מי ייתן וכולם ימצאו מזור בשיטה זו! אמן! " ‏

ט.מ.


סיפורה של גליה גולדברג, בת 30

"קוראים לי גליה ואני בת 30.

לפני כ-7 שנים, בגיל 23, גיליתי דרך סדרת בדיקות ארוכות ומקיפות ולאחר תקופה ארוכה של חודשים מייסרים, בהם הופיעו בגופי תופעות מוזרות ולא נעימות, כי אני חולה במחלת ה-צליאק. לאחר התרוצצות מתישה בין רופאים שונים, הגעתי לרופאת הגאסטרו המטפלת בי ועברתי בדיקת גאסטרו-סקופיה, אשר אישרה את הופעת המחלה בגופי.

הצליאק, איתו חייתי במשך שנים רבות מבלי לדעת על כך, הזיק לגופי ביותר דרך הסימפטומים היומיומיים שהופיעו בצורת דלקות בכל איברי הגוף, התקפי חום, מצבי רוח משתנים, פריחות למיניהן, סרפדת ועוד. דרך נוספת בה פגע הצליאק בגופי, היא עצם העובדה שהמזון שאכלתי לא ממש הועיל מבחינת כך שהספיגה בגופי הייתה אפסית ולכן כל החומרים החיוניים לתפקודו התקין של הגוף (ברזל, סידן, ויטמינים וכו') לא נספגו והדבר הורגש ביותר.

כך יצא שבגיל 23 הפסקתי לצרוך גלוטן, בידיעה שזהו הפתרון היחיד למחלת הצליאק (ובהנחה שכאשר אני לא צורכת גלוטן אני בריאה). היום, לאחר כ-7 שנים, אני יודעת כי אין הדבר נכון. במשך אותן 7 שנים הפכתי ל"היפוכונדרית" של צליאק ואי אפשר היה לאכול גלוטן בסביבתי מבלי שאהיה זהירה שלא יגיע פירור לצלחתי. כל זאת הוביל לכך שגופי נעשה רגיש אף יותר לגלוטן והתסמינים אותם הראה גופי היו אף חמורים מתמיד, במקרה והסתנן גלוטן למערכת שלי איכשהו…

לפני כשנה הגעתי אל מאיר ואביטל יהל דרך חברה שעסקה בעצמה בביואנרגיה, כאשר המטרה שלי הייתה לטפל בבעיות שונות בגופי (לאו דווקא הצליאק), להן הייתה התשובה של הרפואה הקונבנציונאלית- "זה מה יש" ו- "תצטרכי ללמוד לחיות עם זה". לאחר 7 שנים ללא צריכה של גלוטן, החלו להופיע בגופי תופעות מוזרות כרעד בלתי נשלט ואף סבלתי מקור נוראי, כאשר תשובתם של רופאיי הייתה - "יש אנשים שפשוט קר להם". מאיר ואביטל הוכיחו לי כי זה לא נכון ואף מעבר לכך, הם הראו לי שאפשר לאזן כל מערכת בגוף ולהתגבר כמעט על כל תחלואה אפשרית.

כשהגעתי למאיר ואביטל, הם אמרו לי כי הצליאק שלי זה עניין שאפשר לפתור ואני - כמובן שלא האמנתי, אך החלטתי לתת לזה צ'אנס, כי בסופו של דבר אין לי מה להפסיד. אחרי ארבעה טיפולים, הם אמרו לי שאני יכולה להתחיל לצרוך גלוטן, מכיוון שגופי החל לייצר שוב את האנזימים שמעכלים גלוטן - ואני ניסיתי. בחודש ינואר 2007 ניסיתי לראשונה מזה 7 שנים לאכול גלוטן ולתדהמתי גיליתי כי גופי מעכל את החומר כמו כל אדם רגיל אחר (ויש לציין כי עד לפני הטיפולים - עניין של ימים, גופי היה רגיש ביותר לגלוטן). שמחתי לגלות שלאחר כמעט שנה של צריכת גלוטן, אני עדיין אדם בריא, מה שאומר - שהכל מאחוריי.

לשם הסר ספק (וגם בגלל שהרי קשה להאמין במה שלא רואים…) אף פניתי אל רופאת ה-גאסטרו שלי בבקשה לחזור על הבדיקות לגילוי הצליאק, בטענה שאני לא צורכת גלוטן מזה 7 שנים. הרופאה שלחה אותי לבדיקות, שגילו שגופי אכן בריא - בדיקת הדם שנלקחה הייתה תקינה לחלוטין, כאשר רמת ההמוגלובין בגופי עלתה מעצמה (ללא כדורים) ל-13! - הכי גבוה שהיה לי אי פעם (מפאת חוסר ספיגה - תופעת לוואי של הצליאק).

לאחר מכן נשלחתי לעשות בדיקת רנטגן פנימית של המעי הדק (בדיקה ספציפית לצליאק, מכיוון שמחלה זו פוגעת בראש ובראשונה ברירית המעי הדק), בה היה עליי לשתות חומר הנקרא בריום ובמשך כמה שעות, אחת לכמה זמן, להיכנס לחדר הרנטגן ולצלם את פעילות המעיים שלי. גם בדיקות אלה יצאו תקינות לחלוטין והראו כי אין זכר לצליאק וכי פעולת המעי הדק שלי (האיבר הראשון בין רבים, אשר נפגע במחלת הצליאק) הינה תקינה לחלוטין, למרות שאני צורכת גלוטן מזה שנה!

אני יודעת מניסיון אישי, שקשה לאנשים להבין ואף להאמין במה שהם לא רואים או חשים בו במיידי, אבל במהלך הטיפולים בביו-אנרגיה, למדתי כי יש הרבה מעבר למה שאני אפילו חושבת שאני יודעת או מודעת אליו וחבל מאוד יהיה לפספס את הכל - כל מה שצריך זה ראש פתוח.

אני ממליצה בחום על ההתנסות בביו-אנרגיה ומודה מקרב לב למאיר ואביטל יהל, אשר יחד עזרו לי ללכת בדרך חדשה, טובה ומודעת יותר. אני מקווה אף ללמוד מהם הרבה יותר בעתיד…

גליה גולדברג"


סיפורו של נ.ב.ד, בן 32

מספר נ.ב.ד.: "אני רוצה לחלוק אתכם את תיאור המקרה שאירע לאבי לפני כחודשיים וכל אחד ירגיש חופשי להסיק מסקנות כרצונו.

במהלך 2007 אושפז אבי בבית חולים לבדיקות בעקבות תסמינים הדומים לצהבת. לאחר שלושה ימי בדיקות התברר כי הוא סובל מסרטן בראש הלבלב. אבי הוא איש בריא לחלוטין במצב גופני מצוין לגילו (64) כך שהדבר נפל עלינו כרעם ביום בהיר. ימים ספורים לאחר האבחנה נותח אבי בניתוח הקרוי בשם "וויפל". זהו ניתוח מסובך ביותר שכלל הסרה של חלק מהקיבה, חלק מהלבלב ואת התריסריון.

למרבה המזל לא הובחנו גרורות באזורים הסמוכים.

למאיר הגעתי כשבוע אחרי הניתוח. באותו זמן החלו דימומים קיבתיים. במקביל לטיפולי הרופאים פעל גם מאיר במטרה לעזור בהתאוששות. ההתאוששות אכן הייתה מהירה ונכון לעכשיו (כחודש מאז הניתוח) מצבו של אבי משתפר בהתמדה ובשלב זה הוא לקראת טיפולי כימותרפיה."


סיפורה של ש.ש., בת 30

מספרת ש.ש.: "הגעתי למאיר יהל דרך שיעורי קראטה.

סבלתי ממתח בגוף, דפיקות לב, בילבול, בעיות במחזור החודשי ו-חוסר מוטיבציה להוציא דברים אל הפועל.

מהטיפול הראשון, המתח ירד והתחלתי להרגיש טוב. המחשבות התבהרו והבילבול נפסק. הרגשה כללית משתפרת תוך זמן קצר. מומלץ בחום."


סיפורה של מ.ג., בת 46

מספרת מ.ג.: "לפני שנה התגלה אצלי גוש סרטני בשד. במשך תקופה טופלתי אצל מאיר וממדי הגוש קטנו. החלטתי לעבור ניתוח להסרת הגוש. הטיפולים של מאיר אפשרו תהליך הבראה מהיר מאד.

אחרי התלבטות החלטתי לעבור גם כימוטרפיה. במשך כל תקופת הטיפולים המשכתי לבוא למאיר ובזכותו עברתי אותם בקלות והייתי מלאת אנרגיה. גם הרופאים ואנשים הקרובים אליי לא האמינו שאני נראת טוב וקורנת.

עברתי קורס טיפול בסיסי והשתמשתי בכלים שקיבלתי גם בתקופת הטיפולים, הם חיזקו ואיזנו אותי. שמחתי שאני יכולה לעזור לעצמי.

הטיפול של מאיר עובד גם על הגוף הפיזי וגם על הצד הרגשי והשילוב בניהם חשוב לדעתי. היום אני ממשיכה לטפל בעצמי ומדי פעם אצל מאיר.

אין לי ספק ששיטה זו טובה גם למניעת מחלות וכל אחד יכול ללמוד אותה ולעזור לעצמו ולקרובים לו."


סיפורו של א.א. בן 32

מספר א.א.: "אני מתחתי גיד באצבע בתאונת טיפוס, סבלתי מכאבים ולא יכלתי להמשיך לטפס. הכאבים נמשכו, ואחרי כמה חודשים פניתי לחבר שעסק בתחום כמה שנים. הוא לא הצליח לפתור את הבעיה, והציע שנלך לאביטל ביחד. לאחר ארבע פגישות, הכאבים נעלמו ויכלתי לשוב לטפס.

מאוד סיקרן אותי מה הם עושים בעצם, ובקיץ באחרון השתתפתי בקורס המתחילים - לומדים את עקרונות השיטה ואנטומיה בסיסית. מאז גם אני יכול לטפל במכאובים ובעיות פשוטות. ממש כיף, ובעיקר מענין."


סיפורה של ל. ח.

"יום שלישי, 21 למרץ, 2006

עבור
מאיר יהל
מייסד ומנהל כללי
הבראה חלופית משלימה

מאיר היקר,

אין מילים היכולות לתאר את התודה שיש לי עבורך, על הטיפול באבא שלי באופן כה מקצועי ומוצלח ב-5 החודשים האחרונים.

מאז שאבי התחיל את טיפוליו אצלך הוא נהייה חזק יותר, צעיר והרבה יותר בריא. הוא התחיל ללכת שוב, לדבר ולהתווכח!!!

עבור גבר בגילו (86) עם מחלת ה-פרקינסון הנוראה וכל הבעיות שבאות עם הגיל, אני לא יכולה להאמין למראה עיני הרואות את אבא שלי מתקדם כל-כך טוב במקום להתדרדר!

תודה לך, תודה לך ושוב תודה לך.

בכבוד רב,

ל. ח."


סיפורה של ל.ח.

סיפורה של חמדה נתן, בת 47

מספרת חמדה: "הרומן שלי עם אלטרנתרפיה

הוא אכן רומן ארוך ומתמשך ועוד היד נטויה... אך רציתי לשתף אותכם בהתרגשות שלי מהשיטה, אחרי שהחלטתי להשתתף בקורס למתחילים למטרת טיפול עצמי.

הגעתי למאיר יהל במטרה לתקן את בלוטת התריס שלי שלא תיפקדה כראוי ולא הנפיקה לגופי את מיכסת ההורמונים שהיתה אמורה לייצר. המומחה הארצי לבלוטות תריס הודיע לי חגיגית שהמצב בלתי הפיך ואני חייבת לקחת 'אלטרוקסין' ושזו התרופה היחידה לבעייה.

אחרי מספר טיפולים אצל מאיר הפסקתי לקחת את ה'תרופה' הזאת כי בבדיקות דם שעשיתי התברר שבלוטת התריס שלי מאוזנת.

אחד הדברים שאני אוהבת להימנע מהם - זה ללכת לרופא - פשוט כי גיליתי שהם נורא נחמדים אך הידע שלהם לעיתים מוגבל מדי לטעמי... לכן חקרתי שיטות אלטרנטיביות מדיקור סיני ועד קינסיולוגיה מדמיון מודרך ועד רייקי ובכלל.

אחרי הקורס הזה, שהועבר על-ידי מאיר יהל ואביטל, התחלתי לטפל בעצמי ואהבתי את התוצאות !! רוצים דוגמא ? בבקשה:

יום אחד נכנס לי קוץ מתחת לציפורן. ביום שאחריו התחלתי להרגיש את הכאב המלווה בפעימות הדם המבשרות על תחילתה של דלקת. מיד התיישבתי ועשיתי טיפול אנרגטי לאצבע. אחרי שעה הכאב נעלם והאצבע חזרה לצבעה הטבעי.

ביום אחר, התחיל להציק לי כאב באחורי הברך, אולי עקב עבודה מתמשכת ומאומצת בעמידה כל היום, בערב כבר לא יכולתי ללכת בלי לצלוע. בבוקר המצב החמיר ולא יכולתי לעלות על אופניי ולדווש לעבודה. ישבתי ועשיתי לעצמי טיפול של 20 דקות. תוך כדי הטיפול הרגשתי איך הכאב מתפוגג... כשסיימתי כבר יכולתי לעלות על האופניים ולנסוע לשיגרת יומי שמחה וטובת-לב.

מה אגיד לכם - יש בי התרגשות גדולה מהדברים האלה כי סופסוף אני מרגישה שההגה בידיים שלי, ותחושת חוסר האונים שליוותה אותי קודם במצבים של תקלה בבריאות - נמוגה.

כמובן שאני מודעת לכך שאני יכולה לטפל בעצמי בטווח מוגבל של "תקלות" כאלה, ואני לא שוללת טיפולים של רפואה קונבנציונאלית ו/או אלטרנטיבית אני פשוט שמחה שיש לי כלי מדהים כזה לעזור לעצמי כשצריך.

מכיוון שבריאות היא המצב הטבעי הנורמלי היחיד שלי ו-שלכם, חשוב לטפל בכל סימן קל של הגוף שמורה שמשהו השתבש אני ממליצה בחום על השיטה המדהימה בפשטותה ויעילותה.

בברכת הדרכה ובריאות שלמה

חמדה נתן
052-8583663
chemdanatan@yahoo.com "


סיפורה של ל.א., בת 26

"במהלך עשר שנים סבלתי מהפרעת אכילה המוגדרת כבולמיה - בולמוסי אכילה בלתי-נשלטים של כמויות אדירות של מזון שהסתיימו בהקאה רצונית וטיהור הגוף ע"י כדורים משלשלים למיניהם. "טקס ההקאה" הפך במהרה מחוויה משחררת לסיוט בלתי-נשלט.

לפני כשלוש שנים פניתי לקבלת עזרה מגורמים המטפלים בבעיה. בתחילה הופנתי לטיפול אצל פסיכולוג, שלאחר שנה התגלה כחסר-תועלת. אז פניתי לפסיכיאטר שצייד אותי בכדורים שבתחילה עזרו אך במרוצת הזמן המינון עלה מכדור אחד לשלושה ביום, היעילות שלהם פחתה מיום ליום ואיתם חזרו ההקאות ותופעות הלוואי.

במרוץ אחר פתרון נואש ובהול מצאתי את האתר של אלטרנתרפיה והחלטתי לגשת למרות החששות שעלו. לאחר כ-5 מפגשים עם מאיר התחיל השינוי, הן בפן הנפשי והן בפן הפיזי. כיום, לאחר כחצי שנה של הכרות עם מאיר ואביטל, אני חיה אורח חיים בריא ושליו הרבה יותר ואף לוקחת חלק בשיעורי ההבראה שמעביר מאיר.

אני פונה בהזדמנות זו לכל הבנות שעוברות את הסיוט המתמשך הנ"ל ומחפשות דרך חדשה לחיים שלווים יותר ומאושרים יותר לפנות למרכז אלטרנתרפיה ולזכות בחיים חדשים.

הבראה נעימה."


סיפורה של א.ב. בת שנתיים וחצי

מספרת י.ת.: "אחותי, שנוכחה גם היא בהצלחת הטיפול, צרפה לטיפול גם את ביתה. הילדה סבלה במשך חודשים מחיידק סלמונלה במערכת העיכול, חיידק הגורם לשלשולים וכאבי בטן חזקים ונחשב לחיידק אלים ולמרות שבמשך חודשיים טופלה על ידי תרופות החיידק ותופעות הלוואי שלו לא נעלמו. הילדה ירדה במשקל, הפכה בכיינית ועייפה ואף נוצרו בעיות מוטוריות, כתוצאה מחוסרים תזונתיים. לאחר הטיפול אצל מאיר יהל, נעלם החיידק ואתו על תופעות הלוואי הנ"ל. הילדה הפכה שוב מלאת מרץ ואנרגיה, חזרה למשקלה ובנוסף לכך זכתה על ידי הטיפול במערכת החיסונית שמסוגלת להתמודד עם כל החיידקים והוירוסים, שמסתובבים בגן בו היא מתחנכת."


סיפורה של ב.ב. בת 40

מספרת י.ת.: "לאחר שנוכחתי בהצלחת הטיפול, צרפתי אלי את אחותי. אחותי סבלה: מבעיות גב קשות עם הקרנת כאבים לידיים, בעיות עיכול קשות, צרבת כרונית, עייפות ומתח. לאחר שטופלה על ידי מאיר יהל, מספר פעמים, כאבי הגב חלפו וכמו כן כאבי הידיים. הצרבת שטופלה שנים על ידי כדורים נעלמה לחלוטין. בעיות העיכול נפתרו. בבעיות העייפות והמתח חל שיפור גדול מאוד."


סיפורו של ב.י.ב. בן 52

"הגעתי לטיפול אצל יהל מאיר, לאחר שבשנת 1997 עברתי השתלת תומך בעורק דיאגונלי ללב. אחר כך, בשנת 1998 עברתי אירוע נוסף, של אוטם נרחב בשריר הלב, לאחר חסימה נוספת באותו עורק, ושוב עברתי השתלת תומך באותו עורק. מקבל תרופות לדילול הדם ולהורדת לחץ דם.

לאחר התחלת הטיפול אצל יהל מאיר, חל שיפור ניכר בזרימת הדם בגוף, לחץ הדם ירד פלאים וזאת חרף הפסקה הדרגתית בנטילת התרופות. חיוניות הגוף עלתה פלאים. כל המערכות בגוף קיבלו חיזוקים וטיפולים נהדרים על ידי מאיר יהל. כל זאת - ללא מגע יד אדם.

בתודה גדולה למאיר יהל ובהצלחה לכל המטופלים."


סיפורו של ד.ד.

"בשנת 1996 אובחנה אצלי מחלה הנקראת אולצרטיב קוליטיס, הפוגעת במעי הגס. לאחר ביקורים אצל מספר רופאים מומחים ומספר רופאים אלטרנטיביים, לא השתנה מצבי.

המחלה המשיכה להתקיים והסימפטומים אף חזרו לעיתים שכיחות יותר. בספטמבר 2002, שש שנים לאחר הופעת המחלה, קיבלתי המלצה על מרפא בשם מאיר, המשתמש בשיטת ריפוי חדשנית ובאופטימיות זהירה נפגשתי עימו. בפגישה הראשונה הסביר לי מאיר על התהליך והחל באבחון. לאחר ארבעה טיפולים הפסקתי לחלוטין ליטול כדורים הנקראים 'רפסל', שאותם נטלתי במשך שש שנים 4 גרם ליום.

כעבור שבוע חליתי בשפעת והסימפטומים חזרו. המשכתי בטיפול בלי לאבד תקווה. כיום, ארבעה חודשים לאחר תחילת הטיפול, אני מרגיש מצויין ולא נוטל אף כדור. אני נפגש עם מאיר אחת לחודש לשם ביקורת בלבד.

למאיר - תודה על הטיפול המסור והיחס החם."


סיפורה של ד.ש. בת 25

מספר ב.י.ב: "בשנת ,1999 בזמן ההריון הרביעי בחודש האחרון, הרגישה רע מאוד: כאבי ראש, סינוסים והגרוע מכל - כאבים חזקים מאוד והרגשה איומה מתחת לחזה. מאיר יהל טיפל בד.ש. במסירות. כאבי הראש והסינוסים נעלמו לחלוטין.

ההרגשה האיומה מתחת לחזה אובחנה כאבנים בכיס המרה. ד.ש. ילדה את ילדה הרביעי. לאחר הלידה המשיכו הכאבים החזקים מתחת לחזה. ד.ש. טופלה על ידי מאיר יהל, שגרם על ידי הטיפול הפלאי להמסתן של האבנים בכיס המרה. הכאבים החזקים וההרגשה האיומה נעלמו בהדרגה מהירה והיו כלא היו."


סיפורו של כ.מ. בן 70

"מזה כמה שנים מטפל בי מאיר יהל. אני בן ,70 מטופל בכדורים נגד לחץ דם, אך בעל לחץ דם מאוזן של ,120/80 דבר שלא קרה אף פעם קודם לכן. הטיפול החזיר את תפקודי הלב שלי - שריר הלב, 'קירותיו', שסתומיו, דופק וכו' למצב אופטימלי שלא ידעתי גם לפני 25 שנה. הטיפול קידם בהרבה את מאזן משק הנוזלים בגוף, שיפר את תפקוד הכליות (שנחלש מלחץ הדם), הוריד בצורה בולטת את הבצקת בקרסולי, איזן ברמה בולטת את תפקודי ההמיספרה השמאלית שלי (שכנראה נחלשה עקב איטרות), ניקה את גופי מרעלים רבים וחיסל פצעי עור שהיו לי במשך למעלה מעשר שנים, הגמיש את יציבתי על ידי הצפה אנרגטית, תרגילי חיזוק והגמשה, טיולי בוקר בנשימה מבוקרת למשך שעה מדי יום ביומו ועזר לי בעשרות צורות רבות ואחרות להפיג כאבים שונים באברים שונים (שיניים, גב תחתון וכו').

הודות לטיפול אני מרגיש היום הרבה יותר טוב ממה שהרגשתי בגיל 50 שנה!"


סיפורו של ש.י. בן 32

"את מאיר יהל אני מכיר בעקבות עיסוקיי בפעילות ספורטיבית וכן כאחד מהלקוחות במשרד בו אני עובד. למאיר פניתי בעקבות מספר בעיות פיזיות, שהתעוררו במסגרת הפעילות הספורטיבית שלי. הראשונה הייתה כאשר הרגשתי עייפות רבה ומחסור באנרגיה. מאיר, בעזרת ביו אנרגיה, הפיג את המתח והעייפות ובעקבות הטיפול הרגשתי ש'המצברים מתמלאים' והגוף התמלא חיוניות וכוח חדשים.

הבעיה השניה הייתה כאשר נתגלה, שלחץ הדם שלי גבוה. בעיה זו גרמה לי לסחרחורות וחולשה בעת פעילות ספורטיבית, עד שנאלצתי להפסיקה. בעקבות התייעצות עם רופא מומחה טופלתי בתרופות להורדת לחץ הדם. התחלתי שוב בפעילות ספורטיבית ואז התעוררה בעיה חדשה. בשיא הפעילות הרגשתי חולשה גדולה וריקנות ושוב לא יכולתי להמשיך. פניתי למאיר, שהחל בטיפול שלו ובמקביל פניתי לרופא המומחה שיעץ להפסיק את הטיפול התרופתי. הפסקתי את הטיפול התרופתי ומאיר המשיך לטפל בי. החולשה שהייתה בפעילותי הספורטיבית נעלמה והתפקוד שלי חזר להיות כשל אדם בריא, ללא התופעות שציינתי קודם. יש לציין שחלק מהטיפולים של מאיר היו טיפולים מרחוק, כשאנו מחליפים פרטים אינפורמטיביים באמצעות הטלפון.

בנוסף לטיפולים יעץ לי מאיר בנושא המודעות. הוא אמר לי פעמים רבות, שאני אדם סוער מדי מבחינה רגשית ושעלי לשלוט יותר ברגשותיי ולהגביל את עוצמתם. למדתי להכיר בנכונות אמירות אלו, מיתנתי את תגובותיי הרגשיות ולדעתי השינוי במודעות תרם גם הוא לשיפור המצב הבריאותי."


סיפורה של י.ת. בת 34

"במשך 10 שנים סבלתי: מבעיות הורמונליות, בעיות עור, שהתבטאו ברגישות קיצונית ופריחות חוזרות ונשנות וכן סבלתי מאף סתום. במשך 10 שנים ניסיתי לטפל בבעיות על ידי הרפואה הקונוונציונאלית והלא קונוונציונאלית, אך ללא הועיל. הבעיות אף החריפו עם השנים. מהיום שהתחלתי את הטיפול אצל מאיר יהל, הרגשתי ובריאותי השתפרו לחלוטין. הבעיות ההורמונליות נפתרו, העור הפך בריא והתחלתי אף לנשום באופן רגיל דרך האף, בנוסף לכך העייפות נעלמה והפכתי אנרגטית יותר."