סקירהסקירה כלליתסקירה
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

הבראה עצמית

בגישות טיפול רבות קיים שימוש בתוספים חיצוניים שונים לקידום הריפוי. באלטרנתרפיה המטפל מעורר את מנגנון השיקום העצמי הטבעי הקיים אצל כולנו בגוף, במוח ובנפש.

ברוב שיטות ההבראה הקיימות יש מטפל שמפעיל אמצעים שונים המזרזים ריפוי או משלימים חוסרים בגוף או בנפש. בשיטות ריפוי רבות, גם הקונוונציונאליות וגם האלטרנטיביות, קיים רופא או מטפל, שתפקידו להבריא את החולה או המטופל. לצורך כך משתמשים באמצעים מגוונים, החל מתרופות או מעשבי מרפא שונים, דרך פיזיותרפיה וכלה אפילו בניתוחים שונים. תפקידם של אמצעים אלו הוא להשלים חסרים בחומרים שונים בגוף או במוח בכדי לבצע עבורו תהליכי ריפוי שונים.

הדרך של אלטרנתרפיה להגיע להבראה מיטבית ומלאה היא באמצעות הגוף המשתקם בכוחות עצמו ותפקיד המטפל הוא לעורר במערכת את המנגנונים הטבעיים להתחדשות והשתקמות. הגוף יכול להפיק בעצמו את כל הויטמינים, האנזימים וההורמונים הנחוצים לבקרה ולויסות פעולות הקיום וההבראה השונות בו. תפקידו של המטפל אינו להחליף את תהליכי ההבראה השונים, אלא לעודדם ולעוררם במקומות בהם, מסיבות שונות, הואטו או נרדמו תהליכים אלו. דבר זה נעשה על ידי הזרמת אנרגיה מעוררת לרקמות הרדומות ועל ידי איזון מדויק של הפיקוח המוחי על התפקוד שנרדם.

תשומת לב מיוחדת מקבל המוח, אשר מעבר לרקמות הייחודיות המרכיבות אותו, הוא נושא את הנפש, הרגש והתבונה של האדם. גם בתחומים אלו ההבראה מתרחשת בראשו, במוחו ובגופו של המטופל בסיוע והנחיה של המטפל האלטרנתרפי היודע את סודות תהליכי ההבראה שנשכחו או נחסמו. יכולותיו ונסיונו מסייעים לשיקומם המיטבי ביעד המבוקש.

Filler
תוכן הפרק
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.