סקירהסקירה כלליתסקירה
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

אופן הטיפול

הטיפול נעשה באמצעות תקשורת אנרגטית, ללא מגע או עזרים נוספים, והוא מורכב מסדרה של פגישות אחת לכמה ימים.

הטיפול נעשה בעזרת הביואנרגיה ללא מגע, עזרים נוספים או חוסר נוחות. הוא מתקיים בישיבה נינוחה ובלבוש מלא כשבמהלכו נעשה שימוש בגל האנרגטי המיוחד לצורך אבחון וטיפול. אין כלל שימוש בעזרים כמו משחות, עשבי מרפא, תרופות, מכשירים שונים וכדומה. הטיפול מתנהל ללא הליכים מביכים, כואבים או מזיקים.

טיפול מורכב מסדרה של כמה פגישות הכוללות אבחון וטיפולים אנרגטיים. הפגישה הראשונה מתמקדת באבחון מקיף ויסודי לשם חשיפת מוקדי הבעיה וקביעת תוכנית טיפול. מאחר ובעיות בריאות אינן בלתי תלויות אלא משולבות זו בזו, תוכנית המפגשים ומספרם תלויה במידת המורכבות של שילוב זה וכן בגיל המטופל, חריפות הבעיות ומספרן. יש לציין כי ההסברה, ההנחיה והטיפולים נערכים בהתאם לידיעתו, לרצונו ולהסכמתו של המטופל תוך שיתוף נכונותו המרבית להבריא.

מרכיב קריטי בסדרות הטיפול הוא תזמון הפגישות, אשר נקבע על פי המידע שהתקבל באבחון הראשוני ותוך כדי מפגשי הטיפול. סדרת טיפול אופיינית מתחילה בארבע עד חמש פגישות יסוד, בהן ניתן עיקר הטיפול. פגישות אלו מתקיימות במרווחים קבועים של ארבעה עד חמישה ימים. לאחר פגישות אלו מתחיל הלכה למעשה תהליך ההבראה העצמית המלווה בפגישות מעקב, ביקורת והשלמת טיפול. המרווחים בין הפגישות בשלב זה הולכים וגדלים, בכפוף למידע המתקבל מהמטופל.

הצלחת סדרת טיפול תלויה בהתמדה בטיפולים ובהקפדה על מועדי הפגישות.

Filler
תוכן הפרק
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.