סקירהסקירה כלליתסקירה
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

מרכיבי הטיפול

מרכיבי השיטה הם כולם ייחודיים, ורבים מהם בלעדיים. מרכיבים אלו הם הבסיס לתפיסת הבריאות וההבראה וליכולות המיוחדות לשיטה.

ביואנרגיה

בטבע קיימים סוגים רבים של גלי אנרגיה, כדוגמת האלקטרומגנטיים או הפוטוניים, שחלקם מוכרים יותר וחלקם פחות. הביואנרגיה היא הטכניקה לחוש את הגל הביואנרגטי, שהינו גל אנרגיה טבעי כמו גלי אנרגיה אחרים, אשר נושא מידע ביולוגי ותבוני מדוייק שבעזרתו ניתן לטפל בגוף, במוח ובנפש.

גל הביו-אנרגיה הוא גל הנפלט מכל תא ורקמה חיים, אשר נושא מידע מדוייק אודות רמת החיוניות ורמת התפקוד שלהם - כולל גם רקמות המוח והתפקוד הנפשי. הטיפול בעזרת ביואנרגיה נעשה באופן טבעי לחלוטין - ללא מגע, מיכשור, תרופות או אמצעים מלאכותיים אחרים - והוא חסר כל אי נעימויות כלשהן למטופל.

=> ביואנרגיה בהרחבה

אבחון תשתיתי הוליסטי

האבחון הוא מרכיב מרכזי באופן הטיפול של אלטרנתרפיה. מנסיון גילינו, שבכדי להבריא יש תחילה להבין במדוייק את הכשל הבריאותי ומה הגורמים לו, ועם הבנה זו הטיפול מגיע למקומות הדורשים עזרה. יחד עם הנגישות הייחודית של הביואנרגיה, פיתחנו טכניקת אבחון יוצאת-דופן המכסה את כל מכלול האדם מחד, ואת כל רְבָדיו מאידך.

האבחון של אלטרנתרפיה יוצר תמונה כלל-מערכתית, מכל רובדי התפקוד ובזמן אמת. הנגישות למידע היא אל כל הרבדים, גם בגוף וגם בנפש, מהגֶנים ועד כל מערכות הגוף. דרך זו חושפת את הסיבות לכשלים הבריאותיים בבהירות חסרת-תקדים - גם עבור מקרים יוצאי-דופן או "חסרי תקווה"! המאבחן אוסף את כל המידע ומאגד אותו לתמונה כוללת וברורה של מצב התפקוד כרגע ושל הגורמים השונים לכשלי-הבריאות הקיימים.

=> אבחון תשתיתי הוליסטי בהרחבה

הרחקת וירוסים וחיידקים והפגת דלקות

וירוסים וחיידקים תוקפים את הגוף כשהוא חלש וגורמים למגוון כשלי בריאות, הגורמים בין השאר ל: סוגי שפעת והתקררויות; דלקות בכל האברים; בעיות קלות וחמורות במערכת העיכול; מגוון רחב של מחלות שונות (כולל מחלות מדבקות); כאבים כרוניים וזמניים; ועוד.

אלטרנתרפיה פיתחה יכולת וטכניקה יוצאים דופן לנטרל ולהרחיק חיידקים, וירוסים ודלקות ברמות שונות בהצלחה שאין דומה לה ובאמצעותה פותרים בעיות בריאות רבות. טיפול מוקדם או מונע בהרחקת וירוסים וחיידקים, חיוני וחשוב ביותר.

=> חיידקים ונגיפים בהרחבה

עיכול, ספיגת מזון ותזונה אנרגטית

הגוף והמוח נשענים על החומרים המופקים מהמזון ולכן איכותו ואופן עיכולו משפיעים ישירות על הבריאות - כלומר האכילה, השתייה ואיכות העיכול שלהם מהווים תנאים עיקריים לקיום חיינו. לכן, טיוב תהליך העיכול יחד עם תזונה נכונה הם מרכיבים מרכזיים בתהליך ההבראה ובשמירה על רמת הבריאות. דרך הכלים האנרגטיים היחודיים לאלטרנתרפיה, אובחנו עקרונות התזונה המיטביים המקלים על מערכת העיכול לפרק את המזון ולכל מערכות הגוף לספוג אותו.

(!) אזהרה: הגוף ומנגנוני עיבוד המזון שונים אצל אנשים החולים במחלות ממושכות. בכל מקרה, יש להתייעץ עם המטפל באלטרנתרפיה ועם הרופא הקונוונציונאלי לפני אימוץ הרגלי אכילה חדשים.

=> תזונה אנרגטית בהרחבה

תסמונת האיטרות

תסמונת האיטרות היא אבחנה הייחודית לשיטת אלטרנתרפיה, והיא מתייחסת לקשר בין כבדות מוטורית ובין עכבות הכרתיות שונות. מקור הכשל הוא בחוסר תיאום בין האונות השונות של המוח ובקשר הקואורדינטיבי שלהן עם הגוף.

תסמונת האיטרות מתבטאת ביכולות גופניות קואורדינטיביות ירודות ובעכבות התנהגות ותקשורת שונות: היפראקטיביות, קשיי למידה, דיסלקציה וכולי. דרך הטיפול בתיאום בין אונות המוח הגיע הטיפול באלטרנתרפיה להישגים מרשימים וייחודיים בפתרון בעיות הכרתיות אלו.

חוסר התיאום בין האונות מתרחש בעומק הקשרים העצביים שבין האונות של המוח, דבר הזקוק לנגישות המיוחדת של הטיפול האנרגטי של אלטרנתרפיה. טיפול הפותר תחילה את תסמונת האיטרות, מהווה תשתית חיונית לטיפול יעיל ולהחלמה מהירה ממצוקות בריאות מורכבות וקשות.

ביוטלקינזיס

באמצעות הגלים הביואנרגטיים ניתן לגרום להזזה ולתמורות דינאמיות שונות באברים וברקמות בגוף. ההזזות מתבצעות מרחוק, ללא כל מגע במטופל. יכולות אלו מהוות סיוע ייחודי לטיפול המעורר אברים רדומים או כושלים, פותח חסימות בזרימת נוזלים (כמו דם ולימפה) ועוד.

Filler
תוכן הפרק
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.