אבחון תשתיתי הוליסטי

האבחון של אלטרנתרפיה יוצר תמונה כלל-מערכתית, מכל רובדי התפקוד, באופן מיידי ובזמן אמת. התוצאה היא הבנה ברורה של סיבת הכשלים הבריאותיים - גם עבור מקרים יוצאי-דופן!

המידע על התפקודים השונים אצל המטופל מתקבל באופן מיידי - "בזמן-אמת" - מהקורה בפועל בגוף או בנפש. הוא מגיע מכל חלקי הגוף והנפש בו זמנית; היינו, ניתן לקבל בו-בזמן מידע על תפקוד רגשי, לדוגמא, יחד עם מידע על תפקוד מערכת הדם. בדומה, ניתן לקבל מידע על כל חלקי הבינה - נפש, רגש והכרה (קוגניציה) - ועל כל מערכות הגוף.

הנגישות למידע היא לכל רבדי התפקוד: אל המרכיבים היסודיים ביותר - היינו, תפקוד התאים, גרעיני-התאים והגֶנים - ובו-זמנית גם אל מכלולי התפקוד במערכות הגוף - כגון תאום הורמונלי, מטבוליזם, חיסוניות וכדומה. בעזרת תכונה זו אנו מוצאים איזהו הרובד המדויק בו נמצא הכשל הבריאותי היסודי, שממנו התפתחו הכשלים המערכתיים האחרים שיוצרים את התסמינם.

המאבחן אוסף את כל המידע ומאגד אותו לתמונה כוללת וברורה של מצב התפקוד כרגע ושל הגורמים השונים לכשלי-הבריאות הקיימים.

דרך זו חושפת את הסיבות לכשלים הבריאותיים בבהירות חסרת-תקדים. באמתחתנו הצלחות גם עבור תסמינים קלים, גם עבור תסמינים קשים ואף עבור תסמינים להם לא ידוע פתרון! קו-עבודה שלם במרכז אלטרנתרפיה בהרצליה, עוסק באבחון וטיפול במקרים קשים או "מוזרים", אנשים בעלי "תופעות לא-מוסברות" אשר להם אנו מוצאים מזור בעזרת האבחון הייחודי שאנו מספקים להם. באמתחתנו מקרים רבים של הצלחה במקומות בהם לא נמצא פתרון בשום מקום אחר, קונוונציונאלי או אלטרנטיבי!

אנו מזמינים כל אחד ואחת, בעלי תקווה להתגבר על הקשיים הבריאותיים שלהם, לבוא לאבחון ולקבל את חוות דעתנו. האבחון הוא פגישה חד-פעמית העורכת כשעה, ללא מחוייבות להמשך, שבמהלכה יתקבלו הממצאים הייחודיים. במידת הרצון, תינתן אפשרות להתחיל מייד בסדרת טיפול.