סקירהסקירה כלליתסקירה
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

ביואנרגיה

הביואנרגיה היא הטכניקה לחוש את גלי האנרגיה הביולוגית, שהינם טבעיים כמו גלי אנרגיה ידועים אחרים. גלי הביואנרגיה נושאים מידע ביולוגי ותבוני מדוייק שבעזרתו ניתן לטפל בגוף, במוח ובנפש.

בטבע קיימים סוגים רבים של גלי אנרגיה, כדוגמת האלקטרומגנטיים או הפוטוניים, שחלקם מוכרים יותר וחלקם פחות. עד לפני שלוש מאות שנים בקירוב, לא ידעו בני האדם על קיומם של הגלים אלקטרומגנטיים. כיום, לאחר הכרות מעמיקה עם גלים אלו, מנצלת אותם האנושות בתחומים רבים המשפיעים על חיי היומיום, החל מרדיו וטלוויזיה, דרך טלפונים ניידים וכלה בלוויינים. ישנם גלים נוספים שאינם ידועים לרוב האנשים ולכן אינם מנוצלים ביעילות.

גל הביו-אנרגיה הוא גל הנפלט מכל תא ורקמה חיים, אשר נושא מידע מדוייק אודות רמת החיוניות ורמת התפקוד שלהם. על ידי פיתוח חושים הקיימים בכל אדם, יכול המטפל המיומן לאבחן את מצבו של המטופל ברמת דיוק מרבית ולהחזיר איברים ורקמות שונים לתפקוד מיטבי. גל זה הוא כל כך מדויק, עד שמטפל שחידד מספיק את רגישותו אליו יכול לטפל בכל בעיה כמעט, עד לטיפול ממוקד ברקמות העמוקות ביותר.

רקמות המוח והתפקוד הנפשי גם הם ניתנים לתחושה על-ידי הגל האנרגטי. המוח על ריקמותיו ותאיו הוא יוצא דופן, שכן הוא מכיל את הנפש והתבונה של האדם ואף הם משדרים וקולטים מידע על רמת התפקוד שלהם. המטפל בביואנרגיה מסוגל לאמוד את הפנים השונים של התפקוד הנפשי, הרגשי והתבוני ולהעביר להם טיפול משקם ומחזק עד כדי התפוגגות כל כשל או עכבה.

הטיפול בביואנרגיה נעשה ללא תרופות או מכשירים וללא מגע. הוא בטוח לחלוטין ואינו כולל אי נעימויות כלשהן למטופל.
ניתן לקרוא עוד על אופן הטיפול.

Filler
תוכן הפרק
מידע נוסף
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.