סקירהסקירה כלליתסקירה
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

חיידקים ונגיפים

מקרה הטפילים הוא היחיד שבו אפשר להוריד או להוציא אנרגיה מיצור חי. הם יודעים להסוות את עצמם ולכן הרחקתם היא אתגר הדורש תהליך של מספר שלבים. באלטרנתרפיה פיתחנו טכניקה ייחודית ומשוכללת לזיהוי וטיפול בחיידקים ונגיפים.

לכל חי יש ביואנרגיה, גם לטפילים. ההבדל בינם לבנינו הוא שהם לא-שלמים והם ניזונים מהחי שאליו הם נטפלים ואילו אנו עצמאיים בקיומנו - או, לכל הפחות, יועדנו לעצמאות. לכן מקרה הטפילים הוא היחיד שבו אפשר להוריד או להוציא אנרגיה מיצור חי. בשילוב עם חיזוק אנרגטי של מנגנוני הריפוי העצמי בגוף, ניתן לפוגג את הדלקות ולשקם את הרקמות והאברים שנפגעו.

כמובן, העניין הוא לא פשוט. לטפילים יש כושר שרידות, ובמקרים מסוימים הוא אף גבוה. טפילים יודעים להסוות את עצמם ולכן הרחקתם היא אתגר הדורש תהליך של מספר שלבים. טפילים יודעים להיות רדומים ולדגור לאורך שנים רבות, ואף יודעים להישאר במצב גולמי - כמו זרעים - ולפרוח בפתאומיות.

באלטרנתרפיה פיתחנו טכניקה ייחודית ומשוכללת לזיהוי וטיפול בחיידקים ונגיפים. בעזרת ביואנרגיה אנחנו מזהים את הנוכחות האנרגטית של הטפיל - אם חיידק, נגיף או פטריה - ואת המשקעים החומציים או הבסיסיים שהטפילים יצרו. משקעים אלו הם הביטוי החומרי (הפיזי) של המחלה - הם הדלקת. למעשה, כל חולשה גופנית מגיעה לכדי דלקת טפילית כלשהי ואז ישנם מקרים בהם הגוף מצליח להתגבר בכוחות עצמו, ויש כאלו שהוא צריך חיזוק.

דלקות יכולות להיות גלויות או סמויות, כלומר סוערות או רדומות

דלקות גלויות (סוערות) הן הדלקות שגורמות לשיבוש גופני חמור: המחלה. הדלקת הגלויה גורמת לכאב, לעייפות, לשחיקה, ואף לסכנת חיים. דלקות גלויות בעצמה גבוהה הן אלה הדורשות לעתים רבות התערבות חיצונית עוצמתית דחופה, היינו תרופה או ניתוח. ניתן להימנע מהתערבויות אלו אם מטפלים בדלקת בשלב ההתחלתי שלה, כשהעצמה עדיין לא גבוהה מדי.

דלקות סמויות (רדומות) הן הדלקות שמפריעות לתפקד ולהתחדש, כלומר לרפא את עצמנו. הדלקת הסמויה אינה מכאיבה או מעייפת; לעתים רבות אין לה ביטוי גופני ולא רואים אותה בבדיקות דם. הדלקת הסמויה היא זו שעוצרת את התהליכים הטבעיים לריפוי עצמי גופני, מוחי ונפשי. טיפול בדלקות אלו משחרר אותנו ומאפשר לנו להתקדם ולהתפתח.

ההגנה בפני טפילים ודלקות היא פעילה וסבילה בו-זמנית

יש מערכות חיסון בגוף אשר פועלות נגד דלקות וזיהומים פעילים ועסוקים ב"להוריד את האש"; ויש מערכות מגננה סבילות, המונעות מלכתחילה מטפלים להיכנס ולהיתפס ברקמות ובתאים בריאים. הטיפול המכלולי (הוליסטי) של אלטרנתרפיה מחזק את שני חלקי ההגנה ובכך עוזר בהפגת הדלקות הקיימות והעלאת העמידות בפני דלקות עתידיות.

כולנו נמצאים בתוך ענן תמידי של טפילים שנמצאים סביבנו כל הזמן. התפרצות המחלות תלויה בכושר העמידות שלנו, הכללי והרגעי. חלק מהאנשים בעלי מגננות פסיביות חזקות, ולכן רוב הזמן הם בריאים; ולחלק מהאנשים המגננות הן חלשות ולכן הם פגיעים יותר. הפגיעות נגרמת מהרבה גורמים: תורשה, סביבה, תפקוד רגשי ועוד. הטיפול של אלטרנתרפיה מחפש לאבחן את כל הגורמים ולטפל בהם, לפי סדר חשיבותם, ולחזק את העמידות של הגוף והנפש. במקרים רבים הטיפול הוא מעבר לביואנרגיה בלבד אלא גם בשינוי הרגלי תזונה, התנהגות, הסרת מפגעים סביבתיים ועוד.

Filler
תוכן הפרק
מידע נוסף
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.