סקירהסקירה כלליתסקירה
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

טיפול פעיל

דרך הריפוי האולטימטיבית, היא עבודה משותפת ובו-זמנית של מטפל ומטופל יחדיו

הדרך של אלטרנתרפיה היא מחקר והעמקה אל שורשי הכשלים הבריאותיים ואל קשירת מכלול הכשלים לכדי תמונה בהירה וחדה. טיפול כזה הוא עוצמתי מחד ועדין מאוד מאידך. בכלים של אלטרנתרפיה ניתן להזיז הרים ממש, אך לכך יש צורך בשיתוף פעולה של המטופל.

רוחב היריעה של האבחון והטיפול של אלטרנתרפיה מביא להסתכלות ולדרכי פעולה כוללניות ואחידות המתאימות לכל סוגי המחלות. הפרטים עליהם מקבלים מידע ואליהם משדרים טיפול באופן אנרגטי, הם מכל רבדי התפקוד של האדם: החל מהגנטיקה, דרך מערכות הגוף, הנפש, הנשמה, הסביבה ועד הבבואות האנרגטיות העיליות ("האני העליון").

הדרך היעילה והמהירה לריפוי כוללני היא ברתימת הידע והמיומנויות הכוללות של המטפל אל המצב הבריאותי הייחודי למטופל.

לכן, לטיפול יעיל, על המטופל לעזור למטפל להתמקד על הכשלים הבריאותיים העיקריים, שהטיפול בהם יֵשְרֶה את בריאותו על כל הכשלים האחרים. כשלים אלו יכולים להופיע בכל רבדי התפקוד, מהעמוקים ועד הגבוהים ביותר, ולכן תרומתו של המטופל היא מכרעת באיתור הבעיות המרכזיות שטיפולן יניע את הריפוי המלא.

כמובן שישנה אפשרות שהמטופל ישאיר את כל העבודה למטפל; במקרה זה, אין מנוס מסקירה יסודית של כל הרבדים התפקודיים - וזה יכול לקחת הרבה זמן... כאן המטופל מפסיד את חוויית ההארה העצמית למקור כשליו. מניסיון שלנו, כמטופלים וכמטפלים, זהו הפסד גדול! עצם לקיחת הבריאות לידיים, עצם בחירת הפנייה לדרך של החיפוש והמחקר העצמיים, משחררת כוחות תת-מודעים סמויים לריפוי והתפתחות עצמית.

הייעוד הקוסמי של המחלה הוא תמרור ללמידה

היריעה כאן קצרה מלהכיל את את כל סיפור ייעוד המחלות; התמצית היא, שהמחלה היא בעצם מערכת התראה בפני בוּרוּת או חוסר מודעות ומטרתה היא לדרבן אותנו לצאת למסע לימוד וצמיחה. לכן, חשיבות השתתפות המטופל/ת בטיפול היא מְעֱבר לריפוי הכאב או החולשה; היא בעליית מדרגה במודעות העצמית והסביבתית שלו/ה.

Filler
תוכן הפרק
מידע נוסף
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.