ריפויהבראה וחיסוןריפוי
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

עקרונות הטיפול

אלטרנתרפיה היא שיטת הבראה טבעית מקורית אשר פותחה ע"י מאיר יהל, ז"ל. מאיר היה מורה ותיק ובכיר לתרבות הגוף ואומנויות לחימה מסורתיות, אשר שילב את חוכמת הקיום בשיטות המזרחיות עם דרך ההבראה האנרגטית. מתוך שילוב זה, מאיר פיתח שיטת הבראה טבעית וכוללת בעלת יכולת יוצאת דופן להתגברות על כשלי בריאות. כיום אלטרנתרפיה פועלת ומקודמת על-ידי בנו אביטל יהל, כיום מוביל השיטה.

אלטרנתרפיה משתמשת ב-ביואנרגיה - תכונת התא החי לקלוט ולשדר גלי אנרגיית-חיים - בכדי לקבל מידע על תפקודי התאים ולשדר הנחיות המעוררות את ההבראה העצמית. הביואנרגיה היא שפת הבריאות הטבעית והמולדת של התאים והרקמות בגוף. באמצעותה ניתן לפענח כשלים בריאותיים ולעורר תהליך הבראה וצמיחה למחלות ולעכבות תפקודיות. המטפל באלטרנתרפיה מקבל ישירות אל מוחו, את המידע המצוי בכל תאי מוחו וגופו של המטופל, ומשדר בחזרה ממוחו אל המטופל הנחיות המעוררות את מנגנוני ההבראה הפנימיים.

עקב חוסר השימוש באמצעים מלאכותיים כלל, מושגת הבראה טבעית בנוחות ובביטחה מלאים. כל זאת ללא מגע או כל פולשנות שהיא, כגון תרופות, מכשירים, תמציות, לחיצות, דיקור וכדומה.

במשך תקופת הטיפול נערכות פגישות אישיות המתקיימות בישיבה נוחה ולבוש מלא. בפגישה הראשונה מתקיים אבחון בעזרת הביואנרגיה (ללא מגע!), שאחריו מקבלת התמונה הפנימית הספציפית של מטופל. בפגישות הבאות נעשית ההבראה בעזרת הביואנרגיה (שוב, ללא מגע), בתדירות משתנה התלוייה במצב המטופל. סדרת טיפול טיפוסית מתחילה בפעמיים בשבוע ואחרי מספר שבועות התדירות יורדת לכפעם בשבוע. משך תקופת הטיפול הוא אינדיווידואלי ומשתנה מאדם לאדם, וממקרה למקרה. תהליך ההבראה העצמית משתפר עם הרצון החיובי וההסכמה לקבלת הדרכה טיפולית זו.

תזמון הפגישות הוא מרכיב קריטי בסדרת הטיפול -
התמדה והקפדה על מועדי הפגישות הכרחית להצלחה!

תקופת הטיפול משתנה ממקרה למקרה. בדרך כלל, הטיפול מורכב מתקופה ראשונה אינטנסיבית, שבה חותרים לשיפור והקלה בסימפטומים. משך התקופה ומספר הפגישות הוא אינדיווידואלי. ההקלה היא זמנית, למרות שהיא יכולה להמשך זמן לא-קצר. בכדי לשמור על הבריאות יש לחזור על הטיפולים מדי פעם בפעם, בדרך כלל בכמות ותדירות נמוכה יותר - או, לפי המקרה, לבוא לפגישת ביקורת אחת לכמה חודשים, גם אם הסימפטומים לא חוזרים.

ריפוי מלא יכול להיות מושג אך ורק אם המטופל לוקח על עצמו את האחריות על הבריאות שלו. אלטרנתרפיה פיתחה קורס קצר ויעיל המקנה את היכולת הבסיסית של הטיפול בביואנרגיה, שלאחריו המטופל הופך פעיל בטיפול של עצמו ויחד עם עזרת המטפל מגיע לעוצמת טיפול גבוהה במיוחד. עם רכישת המיומנות הדרושה, האדם הופך מחולה למבריא בלתי-תלוי במרפאים אחרים.

מרכז אלטרנתרפיה פועל בקליניקה הנמצאת בהרצליה, במרכז העיר ברחוב בר-כוכבא 100 הסמוך לרחוב בן-גוריון. הנגישות קלה גם לרכב פרטי וגם בתחבורה ציבורית.

Filler
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.