ריפויהבראה וחיסוןריפוי
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

הבראה נפשית: דכאון, חרדה, טראומות ועוד

אלטרנתרפיה בעלת יכולת גבוהה, עדינה ובטוחה, לטפל במוח ולהבריא בו את מרכזי הנפש, הרגש והתבונה.

באמצעות הביואנרגיה, אנו מאבחנים ומטפלים בשילוש המקושר גוף-מוח-נפש, בכדי לאתר ולהפיג כשלים ועכבות נפשיים או רגשיים. אלטרנתרפיה משתמשת בהישג היד הרחוק של הביואנרגיה, בכדי לקלוט מתוך עומק המוח אומדני תפקודים נפשיים ורגשיים ובכדי לעורר הבראה עצמית טבעית. הנפש והגוף מזינים אחד את השני באופן דו-סטרי, כאשר במרכזם נמצא המוח המפקח והחושב; אלטרנתרפיה ניגשת לשלושת הרבדים האלו בבת-אחת, ובכך מסוגלת למצוא מזור לכשלים הנפשיים.

הכלים ההוליסטיים של השיטה, מטפלים בתשתיות השילוש גוף-מוח-נפש באופן המתאים לתסמינים שונים ומגוונים: דיכאון, ייאוש, תסכול, חרדה, פחדים, טראומות, טורדנות כפייתית (אובססיה) ועוד.

כשלים נפשיים ורגשיים כרוניים "נדבקים" לאנשים בגלל משקעים ודלקות ברקמות-מוח, והכלים של אלטרנתרפיה מסוגלים להפיג משקעים אלו ולשקם את התפקוד הנפשי והרגשי. אלטרנתרפיה חשפה כי, בדומה לבעיות גופניות, בעיות נפשיות ורגשיות מתמידות ולא מבריאות בגלל הצטברות של חסימות המקשות על זרימה של חומרים בונים ומטהרים במוח. משקעים מיותרים אלו גורמים לדלקות ממושכות המעכבות את הפעילויות של מרכזי המוח, האחראים על התיפקודים החיוניים בו. הכלים של אלטרנתרפיה, המסייעים לרקמות ותאי הגוף להתנקות ולהשתקם, פועלים ביעילות רבה גם על רקמות המוח. בכך נסללת הדרך להפגת הכשלים הנפשיים והרגשיים השונים ושיקום הביטחון העצמי, היוזמה, כושר ההחלטה והתושיה הרב-תחומית.

הטיפול הוא ללא מגע או שיחות טיפוליות, עזרים טכניים, תוספי מזון או תרופות, אלא באמצעות טכניקות אנרגטיות עדינות ובטוחות. הטיפול האנרגטי מטהר את כל החסימות, טוען אנרגיה במערכות כושלות ועייפות ומחזק את מנגנוני ההבראה העצמית הטבעית בגוף ובמוח. כל אדם יכול לנסות זאת, התוצאות מהירות ויציבות יותר מכל מידע קודם. אנו מסייעים להאמין ברצון העצמי וכוחות המוח להבריא את עצמו, בעזרתנו.

עקרונות הטיפול

אלטרנתרפיה פועלת בשתי פרקטיקות:

=> עקרונות הטיפול בהרחבה

Filler
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.