ריפויהבראה וחיסוןריפוי
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

טיפולים לגיל הרך

החיים היו הרבה יותר נעימים אם התינוק היה יכול לספר מה יש לו, נכון?... למעשה, הוא עושה את זה כל הזמן! רק לא באמצעות דיבור, אלא באמצעות גלי האנרגיה הטבעיים היוצאים מהגוף והמוח, וכל מי שיודע לקרוא גלים אלו מסוגל להיות מעין "קורא מחשבות" של פעוטות. זוהי בדיוק טכניקת ה-ביואנרגיה שנמצאת ביסוד שיטת אלטרנתרפיה, ובעזרתה ניתן לאבחן כל קושי או מחלה שיש לפעוט שעדיין לא למד לדבר!

אבחון מקור מחלות אצל פעוטות

ה-ביואנרגיה היא הטכניקה להבראה באמצעות תכונת התאים והרקמות לשדר ולקלוט גלי אנרגיה ביולוגית. בכל מוח אנושי חבויים החושים לקלוט את גלי האנרגיה הזו ולהשפיע עליהם, והמטפלים של אלטרנתרפיה מיומנים באבחון וטיפול באמצעות אנרגיה זו. בעזרתה ניתן לקבל מידע מדוייק וספציפי על מקור בעיות בריאות אצל כל אדם בכלל ואצל תינוקות ופעוטות בפרט, ובכך ניתן לדעת באופן ברור מדוע התינוק בוכה או מהי המצוקה שבה הוא שרוי.

האנרגיה להבראה עצמית בגיל הרך היא הגבוהה ביותר

אחת התכונות היפות של הביואנרגיה היא שרמת האנרגיה הטבעית הקיימת אצל ילדים, פעוטות ותינוקות היא הגבוהה ביותר ולכן גם מנגנון ההבראה העצמית הטבעי פועל ביעילות הגבוהה ביותר. יחד עם העובדה הברורה שבגיל זה כל מחלה היא חדשה ולא-כרונית, יוצא שהטיפול בגיל הרך הוא קל ומהיר. מנסיוננו, ברוב המוחלט של המקרים מגיעים לפתרון בזמן קצר ביותר!

הטיפול נוח, נעים ובטוח לחלוטין

בזמן הטיפול משתמשים בביואנרגיה בלבד, כלומר מתקשרים אל התאים והרקמות דרך גלי האנרגיה הביולוגית הטבעית וללא כל עזרים נוספים. ההבראה היא בעזרת האנרגיה הטבעית הקיימת כבר בגוף וללא כל התערבות פולשנית חיצונית. הטיפול נעשה ללא מגע, תרופות, תמציות, מכשירים או כל דבר דומה - משמע שלא קיים שום סיכון בטיפול והתהליך הוא נעים ונוח לגמרי!

הצלחה עם מחלות ינקות רבות

הטכניקה מתאימה לכל סוג של ריקמה - לכן, אותו תהליך מתאים לכל סוגי בעיות הבריאות בכל המקומות בגוף ובמוח. במשך השנים רכשנו נסיון ברוב מחלות הינקות הידועות:

  • גזים והפרעות עיכול
  • רפלוקס (צרבת)
  • פצעים על העור
  • דלקות אוזניים
  • כאבי שיניים
  • הפרעות שינה בלתי מוסברות
  • ווירוסים: חום, שיעול, אדמת בגרון, שפעת
  • חיזוק מערכת החיסון לאחר קבלת חיסונים
ועוד.

אבחון וטיפול בעיכובים בהתפתחות

ילדים שונים מתפתחים בקצב שונה בתחומים שונים. השאלה המרכזית כאשר ילד מתעכב להתפתח בתחום מסויים היא: האם יש סיבה ספציפית לעיכוב, או שזה רק חלק מהנטיות הטבעיות שלו? מהכיוון ההפוך ניתן לשאול: האם הילד מתפתח בקצב המיטבי שלו, או שיש עדיין פוטנציאל לא-ממוצה? דרך ה-ביואנרגיה ניתן לאבחן מהו קצב ההתפתחות המדוייק יחסית לפוטנציאל המודל של הילד. במקרה שמתגלה גורם המעקב את ההתפתחות, ניתן לטפל ולשחרר את הגורם המעכב.

גלי האנרגיה נעים ברוב עדינותם מהמוח המטופל אל מח המטפל, המזהה את הכשלים והחסימות בתוכו. בשיטה מיוחדת, המפוגגת את כל החסימות הדלקתיות במוח, הטיפול מחזיר למיטבה את תוחלת כל תפקודי המח ואת התפתחותם המיטבית.

עקרונות הטיפול

אלטרנתרפיה פועלת בשתי פרקטיקות:

=> עקרונות הטיפול בהרחבה

Filler
מידע נוסף
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.