השגי הריפוי האנרגטי

אלטרנתרפיה מסוגלת לסייע, בעזרת הביואנרגיה, כמעט בכל בעיה בריאותית

הטיפול נעשה ביעילות רבה, ללא כל סיכון וללא מגע - אלא באמצעות אנרגיית החיים הטבעית של התאים בגוף ובמוח המטופל. הנגישות הייחודית של ה-ביואנרגיה, מגיעה עד לכל התאים בגוף ובמוח, עד הרבדים העמוקים ביותר. לכן היא מספקת הזדמנות יוצאת דופן למציאת מזור למגוון עצום של בעיות בריאותיות ותפקודיות - גם במקרים קשים או עקשניים במיוחד!

אלטרנתרפיה פיתחה בעזרת הביואנרגיה, טכניקה יוצאת-דופן להרחקת חיידקים ווירוסים והפגת הדלקות שיצרו, בהצלחה שאין דומה לה. הרוב המוחלט של בעיות הבריאות הכרוניות, נובעות מדלקות כלשהן הנוצרות מטפילים (וירוסים או חיידקים). טכניקה זו הוכיחה את עצמה כיעילה עבור כל דלקת וטפיל, ברמה מפתיעה! מתוך כך הצלחנו להבריא מחלות מסוגים שונים, קלות ככבדות, מזדמנות ככרוניות.

טיפול באלפי מטופלים, על-פני יותר מעשור וחצי, הניב ידע עשיר ומגוון על בריאות והבראה. בעטיו אנו מצליחים להבריא מגוון רחב של בעיות בריאות: מכאבי ראש עד בעיות עיכול, משפעת עד עייפות כרונית - ועוד רבים אחרים.

=> סקירה כללית על שיטת יהל-אלטרנתרפיה

טיפול אקטיבי

מרכז העשייה של אלטרנתרפיה הוא פיתוח יכולות הריפוי האנרגטי העצמאי של האדם. אין טיפול עוצמתי יותר מטיפול משותף של מטפל ומטופל יחד, בו-זמנית! תמיד בתחילת הדרך, המטפל לוקח חלק גדול יותר בטיפול; עם ההתקדמות, המטופל לוקח חלקים הולכים וגדלים בטיפול, עד אשר המטפל נשאר כיועץ ומנחה.

=> טיפול פעיל בהרחבה

ריפוי המוח והנפש

ריפוי הגוף

ריפוי קשיי בריאות כוללניים


עקרונות הטיפול

עקרונות הטיפול

אלטרנתרפיה פועלת בשתי פרקטיקות:

=> עקרונות הטיפול בהרחבה