ריפויהבראה וחיסוןריפוי
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

טיפולי לחץ דם, כלי דם ותפקוד לב

אלטרנתרפיה מטפלת ביעילות רבה בשיפור תפקוד הלב, תפקוד כלי-הדם ואיזון לחץ הדם, בעזרת הכלים האנרגטיים הייחודיים שלה.

בעזרת השיטה ניתן לחזק את הלב ולשפר את זרימת הדם. הטיפול באלטרנתרפיה תומך ומאזן את פונקציות התפקוד השונות בתוך הלב ושומר על תקינות פעולתן המשולבת, כולל חוזק שריר הלב, איכות התפוקה שלו ותקינות הזרימה בכלי דם בריאים.

איזון לחץ דם גבוה או נמוך

הטיפול הכולל במרכיבי מערכת הדם, מביא לאיזון מיטבי של לחץ-הדם: לחץ-דם נמוך עולה לאיזון, ולחץ-דם גבוה יורד. טכניקת הטיפול היא ה-ביואנרגיה, והיא מתאימה לכל המרכיבים: לב, עורקים, ורידים ונימים.

חיזוק הלב על כל חלקיו

הטיפול באלטרנתרפיה מחזק את שריר הלב, מנקה את כלי הדם הכליליים, משפר את תפקוד השסתומים ומיטיב את תפקוד קוצב-הלב (הטבעי, כמובן...). רוב הכשלים התפקודיים של הלב קורים מאחת משתי סיבות: 1) נוכחות של טפילים (וירוסים או חיידקים); או 2) נוכחות של משקעים ברקמות שריר או בתוך כלי דם. הטכניקה הביואנרגטית מרחיקה את הטפילים ומעוררת את שיקום הרקמות, עד להבראה מלאה.

שיפור תפקוד כלי דם

הטיפול מפיג את נוקשות של כלי דם, ממיס חסימות בתוכם ומשחרר התכווצויות. בהמשך, שרירי כלי הדם (השרירים הטבעתיים המרכיבים את דופן צינורות הדם) משוקמים ומובאים לרמת תפקוד מיטבית: בטונוס שלהם, ברוחב שלהם (בהיקף, למעשה) ותנועה הפריסטלתית (כיווץ מתקדם) שלהם.

איזון סמיכות הדם

הטיפול מאזן את דלילות הדם. מרכיב זה חשוב מאוד בבריאות מערכב הדם, שכן הוא מרכזי בכושר נוזל הדם לשאת את כל החומרים בגוף - והרי זהו התפקיד המרכזי של כל מחזור הדם!

עקרונות הטיפול

אלטרנתרפיה פועלת בשתי פרקטיקות:

=> עקרונות הטיפול בהרחבה

Filler
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.