ריפויהבראה וחיסוןריפוי
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

פיתוח מיגננות-בריאות אנרגטיות

אלטרנתרפיה מסוגלת לפתח יכולות יוצאות-דופן להגנה על הבריאות. הגנה זו מנקה את מערכות הגוף ממשקעים מזיקים ומשדרגת את מנגנוני החיסון, לשמירה אפקטיבית על בריאות מיטבית.

הכלים האנרגטיים של אלטרנתרפיה מסוגלים לייצר מגננה בריאותית יעילה במיוחד. במסגרת כלי ההבראה האנרגטית של השיטה - אמצעים ביו-אנרגטיים בלבד, ללא כל שימוש בתרופות או בכלים פולשניים כל שהם - קיים תהליך אשר מחזק את כושר מנגנוני החיסון בגוף במידה יוצאת דופן. בעטיו מוחזרים לכל מערכות הבריאות בגוף את הכוח, הידיעה והיכולת להקדים ולנטרל הידרדרות בריאותית בשלביה הקדומים – כל זאת בזמן קצר ובמפגשים ספורים בלבד!

פיתוח המגננות האנרגטיות מניב תוצאות יוצאות דופן בשדרוג הבריאות והחיסון:

  • מיגור והשקטה של זיהומיים דלקתיים הנגרמים מכל משקע, פולשן חד-תאי או נשא מסוכן, העושים שמות במערכות התפקוד של הגוף.
  • נטרול התחלות סמויות של כשלי-בריאות ("מחלות"), תסמונות עתידיות קשות-זיהוי ועצירתם בשלביהם המוקדמים ביותר.
  • עוררות מנגנוני-נוגדנות טבעיים הקיימים בגוף, שאינם מוכרים בשיטות המקובלות, והפעלתם כעזר למערכת החיסונית.
  • טיפוח מגננות גוף טבעיות למול חסימות ומפגעים אלקטרומגנטיים האופייניים לעידן המודרני: קרינה סלולארית, מתח חשמלי גבוה, מתקנים ומכשירי חשמל בבית, בעבודה ובחוץ.
  • האטת ההתבלות המואצת של מערכות הגוף - אנטי-אייג'ינג - בכלים אנרגטיים וללא תכשירים, תרופות, תוספי מזון או הורמונים.
  • שיפור הבחירה במרכיבי התזונה המיטבית, ואיזון חילוף החומרים (מטבוליזם): ספיגת מזון בתאי גוף, הבראת מערכת עיכול, איזון משקל והרזיה טבעית ובריאה.
  • איחוי הסדקים במרקם החוסן המנטאלי ומיגור הכשלים הנפשיים והרגשיים שיצרו אותם: חרדות, תסכול, דיכאון וטראומות, עייפות מתמשכת, חוסר אופטימיות ומוטיבציה תפקודית.

מגננות הבריאות האנרגטיות נדרשות עבור כל אדם באשר הוא - לנשים וגברים, צעירים ומבוגרים, פעוטות וכולי. מגננות אלו מומלצות בחום לבני 30 עד 50, שכן הן יכולות לשמור על בני גיל המעבר מפני הרגישויות המיוחדות להם. עבור הגילים הצעירים, הנוטים להתערות יותר עם הסביבה ובכך חשופים יותר למפגעים, המגננה האנרגטית היא כדאית ביותר לשמירה על רף ההבראה החיסונית של כל המערכות.

בעלי בעיות בריאות קיימות, באם חדשות או וותיקות, מוזמנים להמשך טיפול ספציפי בבעיות אלו מעבר לטיפול לפיתוח המגננות האנרגטיות.

עקרונות הטיפול

אלטרנתרפיה פועלת בשתי פרקטיקות:

=> עקרונות הטיפול בהרחבה

Filler
מידע נוסף
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.