ריפויהבראה וחיסוןריפוי
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

הבראת מערכת העיכול והשלכותיה

אלטרנתרפיה בעלת תוצאות מצויינות במגוון רחב של בעיות עיכול

הטיפול האנרגטי התשתיתי של אלטרנתרפיה הוא יעיל במיוחד: הוא מגיע במהירות רבה לעומק הרקמות, מרחיק את גורמי הכשלים ומפיג את הדלקות. שיטה זו אפקטיבית מאוד ויעילה לכשלים הבריאותיים הקיימים בתחום העיכול:

קילקולי קיבה: זיהומים שלשולים

הרחקת החיידקים והוירוסים, והפגת הדלקות שהם יצרו בקיבה או במעיים. בדומה לקוליטיס או קרוהן, גם כאן באה לעזרתנו הטכניקה הייחודית של אלטרנתרפיה להרחקת טפילים והפגת הדלקות שייצרו. במקרה זה, מדובר בסוג ספיציפי של וירוסים וחיידקים, אך הטכניקה נשארת זהה - עבור קילקולי קיבה שיגרתיים, הטיפול הוא יעיל ומהיר באופן מפתיע!

רפלוקס קיבתי ושטי - צרבת

צרבת במרכז הבטן ובחזה יכולה להירגם מדליפה של חומצות עיכול מהקיבה אל הוושט. החמרה של רפלוקס כרוני יכולה להוביל לכיבים בוושט. באלטרנתרפיה אנו מאבחנים ומטפלים בחולשה של שסתומי העיכול בכלל, ושסתום הקיבה בפרט, היכולה להגרם מהמצאות טפילים (בד"כ חיידקים), או מחולשה מערכת העצבים או אפילו חולשה במרכז המוחי המפעיל את שסתומי העיכול. בעזרת הביואנרגיה אנו מחלישים את הטפילים, מחזקים את החיסון ומנגנון הפגת הדלקות ומחזקים את מערכת העצבים והמוח.

כיב קיבה או תריסריון (אולקוס): גירויים או פצעים פנימיים

כאבים בצינור העיכול נובעות מדלקות הנוצרות ע"י וירוסים או חיידקים, והתהליך המרכזי בטיפול הוא הרחקתם והפגת הדלקות שיצרו. דלקות מסוג זה פוצעות את הריקמה, ובמסגרת האיבחון ממפים במדוייק היכן מבין אברי מערכת העיכול יש דלקות ומהי מידת הפציעה. בטיפול מרחיקים את הטפילים, מפיגים את הדלקות ומעוררים את תהליך שיקום הרקמות. עם חזרת רקמות מערכת העיכול לאיחוי מלא, פוחת ומפסיק הכאב ותהליך העיכול מגיע למצבו הטבעי והבריא.

כרסת (צליאק)

שיטת אלטרנתרפיה מצליחה להבריא צליאק בעזרת כלי ההבראה הייחודיים שלה, המבוססים על ביואנרגיה. לאחר שנים רבות של מחקר וטיפול, אלטרנתרפיה הגיעה למסקנה שהתופעות ה-אוטואימוניות המתרחשות אצל חולי צליאק, הן למעשה דלקות מורכבות וספציפיות ברקמות הגוף. דלקות אלו מתפרצות גם במעי-הדק וגם באברים פנימיים ויחד גורמות לעצירת ייצור האנזים המפרק את הגלוטן. בעזרת טכניקת הפגת הדלקות הייחודית לשיטה, ייצור האנזים חוזר לרמתו המולדת ורקמות המעיים משתקמות.

מעי רגיז, קוליטיס והתסמונת ע''ש קרוהן

הרחקה מלאה של החיידקים והוירוסים, והפגה מהירה של הדלקות שהם יצרו במעיים. אלטרנתרפיה בעלת טכניקה ייחודית להרחקת כל סוגי הטפילים - חיידקים ו-וירוסים גם יחד! - ובכך ניסללת הדרך להבראת הרקמות. לאחר הרחקתם, מופעלת טכניקה המעוררת את התהליכים הטבעיים להפגת הדלקות ושיקום הרקמות.

בעיות ביציאות מעיים: עצירות, טחורים ו-פיסורה

מקור הקשיים הוא בפגיעות דלקתיות לאורך כל צינור העיכול - מהקיבה ועד החלחולת - ובשסתומים שלו. דלקות אלה גורמות לקושי של המעי לפנות את שיירי המזון שעברו במעיים; ולהצטברות דם רב ברקמות, התנפחותם, עליה ברגישותם לכאב, לפציעה ודימום. טכניקת הפגת הדלקות משקמת את רקמות המעיים והרקטום ובכך מתפוגגים הכאבים.

איזון המטבוליזם וטיוב עיכול המזון

טיוב אופן פירוק אבות המזון בעיכול, וספיגתם אל רקמות ותאי הגוף. תפקוד זה נגיש לביואנרגיה באופן ייחודי, ודרכו ניתן לאזן את חילוף חומרי המזון בגוף - החל משלב הפירוק בעיכול, דרך ספיגתו לדם ונשיאתו אל כל רקמות הגוף, וכלה בקליטתו בתוך התאים.

טכניקת הטיפול משקמת את ההפקה הכושלת של האנזימים הדרושים לעיכול ומאזנת את תפקודם. לאחר הפגת הדלקות, הטיפול מחזיר למיטבם את הפקת האנזימים ואת הפיקוח ההורמונאלי עליהם. בדרך זו, פירוק וספיגת המזון חוזרים למיטבם ומגבלות האכילה מפסיקות להתקיים.

תפקוד מיטבי של העיכול הכרחי לתהליך ההבראה ולשמירה על החוסן הבריאותי, והוא חלק בלתי-נפרד מכל טיפול.

הפסקת גזים

הבראת הכשלים בתהליכי פירוק המזון, אשר בגללם נוצרים כמויות מוגברות של גזים. כשלים אלו נובעים מזיהומים בצינור העיכול עצמו - קיבה, תריסריון ומעיים - ומעכבות באספקת מיצי העיכול אל התריסריון, מהאיברים היוצרים אותם: הלבלב והכבד. הטיפול הכוללני מאזן את הכימיה של פירוק המזון, ומתוך כך מפחית את כמות הגזים שנוצרים בעקבותיה.

עקרונות הטיפול

אלטרנתרפיה פועלת בשתי פרקטיקות:

=> עקרונות הטיפול בהרחבה

Filler
מידע נוסף
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.