ריפויהבראה וחיסוןריפוי
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

טיפול בתפקודי מוח וקוגניציה: זיכרון, ריכוז, קשב ולמידה

מאיר יהל, מורה ותיק ובכיר לאומנויות לחימה מסורתיות, שילב את חוכמת הקיום בשיטות המזרחיות עם דרך ההבראה האנרגטית של ה-ביואנרגיה. מתוך שילוב זה, פיתח שיטת הבראה טבעית וכוללת בעלת יכולת יוצאת דופן להתגבר על קשיי לימוד והפרעות קשב.

ביואנרגיה: טכניקה לתחושת האנרגיה הביולוגית של תאי הגוף, בצורת גלים טבעיים כמו גלי אנרגיה ידועים אחרים. גלי הביואנרגיה נושאים מידע ביולוגי ותבוני מדויק שבעזרתו ניתן לטפל בגוף, במוח ובנפש.

אלטרנתרפיה מטפלת במוח ובמערכת העצבים ביעילות יוצאת דופן. היא משפרת את תפקוד האזורים המוחיים האחראים על ההכרה והתבונה, הכוללים: זיכרון, ריכוז, תקשורת, התנהגות ועוד.

הטיפול באלטרנתרפיה מטפל ברקמות המוח בצורה יעילה במיוחד ובעדינות מרבית, וכן מנקה אותו ממשקעי תרופות. הוא מדרבן את מנגנוני ההבראה העצמית הטבעית הקיימים ממילא, לפתוח חסמים ולשקם את התפקוד המיטבי של מרכזי המוח השונים. בכך נוצר שיפור מתמשך ויציב של התפקודים המנטאליים, באופן בטוח לגמרי וללא כל סיכון. הטיפול הוא ללא מגע, ללא כל פולשנות וללא תרופות כלשהן. במסגרת הטיפול, מנקזים את כל המשקעים והרעלים שנצברו בגוף ובמוח מהשימוש בתרופות.

השיטה מטפלת במגוון קשיי למידה, בהפרעות קשב וליקויי התנהגות: דיסלקציה, קשיי קריאה, התבטאות וכתיבה, בעיות קשב, קושי מקצועי (מתמטיקה, שפות, לשון ועוד); אפאתיות, היפראקטיביות, אגרסיביות ועוד. האבחון והטיפול מפתיעים בהצלחתם! הם מבוססים על הקשר בין קואורדינציה ולמידה, ואבחון מדויק של מרכזים שונים במוח.

מרכיב ייחודי בטיפול הוא אבחון בלעדי הנקרא תסמונת-האיטרות, המשקפת את הקשר בין עכבות תפקודיות, קשיים מוטוריים וחוסר איזון תפקודי בין אונות המוח. הטיפול האנרגטי משקם ומחזק את התפקוד המלא של אונות המוח ומערכת העצבים, המהווים את הרשת המקשרת בין המוח והגוף כולו. חיוניות התפקוד של הגוף ורמת הבריאות שלו משפיעים ישירות על כושר התפקוד של המוח.

אלטרנתרפיה בעלת יכולת ייחודית לטפל במרכזי המוח האחראים על הנפש, הרגש והתבונה. במסגרת הטיפול בהפרעות קשב, ניתן מענה להשלכות הנפשיות והרגשיות הנובעות מהם.

הטיפול נעשה בנוחות, ללא כל אי-נעימות וללא כל סיכון. בזמן הטיפול משתמשים ב-ביואנרגיה בלבד, כלומר מתקשרים אל התאים והרקמות דרך גלי האנרגיה הביולוגית הטבעית וללא כל עזרים נוספים.

עקרונות הטיפול

אלטרנתרפיה פועלת בשתי פרקטיקות:

=> עקרונות הטיפול בהרחבה

Filler
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.