ריפויהבראה וחיסוןריפוי
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

טיפול בגב תחתון, פריצת דיסק ועמוד שדרה

אלטרנתרפיה מטפלת בכאבי עורף וגב בטכניקה אנרגטית עדינה וייחודית.

דרך זו, שפעלה ופועלת על אנשים רבים ביעילות יוצאת דופן, מחזירה חוליות ודיסקים למקומם ומפיגה את הדלקות בעצבים, בשרירים וברצועות שביניהם.

כאבי עורף, גב עליון וגב תחתון במיוחד, נגרמים משינוי מרחקים בין חוליות-שדרה המביאים לידי תזוזת דיסקים ושינוי תנוחת חוליות. תזוזות אלה יוצרות לחץ על עצבים, דיסקים, רצועות, גידים וכלי דם ובמצב זה מתפתחות דלקות בעצבים והתכווצויות שרירים אשר ביחד יוצרים כאבים בלתי-ניסבלים. כאבים אלו גורמים לקשיי תנועה, הליכה, ישיבה ושכיבה וכן לסבל תפקודי מקיף.

באמצעות טכניקה אנרגטית טבעית - הנקראת ביוטלקינזיס - הטיפול מביא לחזרה של חוליות ודיסקים בעמוד השדרה למקומם הטבעי, בעדינות ובמהירות. טיפול ייחודי הזה מפיג כאבים, משקם את עמוד השדרה ומסייע לייצב את המבנה התומך בזקיפות קומה - בזמן קצר ביותר! הוא נעשה ללא מגע יד אדם, מכשיר כלשהו או תרופה - אלא בצורה הטבעית והעדינה ביותר, בזהירות ובדיוק המונע נזקים ובו זמנית מבריא את הדלקות בשרירים ובעצבים. אחרי שהשדרה חוזרת למקומה והדלקות מתפוגגות, הטיפול ממחזר את חוזקם הטבעי של השרירים לשם שיקום היציבות של השדרה.

השילוב בין הכלים האנרגטיים של אלטרנתרפיה עם ניסיון ייחודי בספורט ובאומנויות לחימה, הניב ידע ייחודי בדרכים לחיזוק ושיקום השלד והשרירים, גם עבור מקרים קשים ביותר. שיטת אלטרנתרפיה צופנת בחובה ניסיון עשיר וייחודי בהפעלה גופנית הבאה מתחומי ספורט שונים בכלל ומאומנויות הלחימה בפרט. העיסוק בתחום זה פיתח ידע והבנה ייחודיים בנושא מערכת השלד והשרירים, אופני חיזוקם והדרכים לטפל בפגעים השונים. במשולב עם ה-ביוטלקינזיס, הטיפול באלטרנתרפיה מתקן כל נזק במערכת, גם אם היה ממושך ומסובך - במקרים מסויימים אפילו עד כדי חיסכון בניתוח!

עקרונות הטיפול

אלטרנתרפיה פועלת בשתי פרקטיקות:

=> עקרונות הטיפול בהרחבה

Filler
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.