קורס תקשור קוסמי

לימוד יסודות דרך ההבראה של אלטרנתרפיה בעזרת שפת הההבראה הביו-אנרגטית

זהו קורס השלב השני בדרך לימוד ההבראה הביו-אנרגטית של אלטרנתרפיה, והוא מלמד ומפתח את דרכי האבחון והטיפול בביואנרגיה, האופייניים לשיטה. הקורס מתבסס על קורס ביואנרגיה: שפת אנרגיית ההבראה ומרחיב אותו. תוכנית הקורס מרוכזת מאוד ומועברת באופן לימוד ייחודי ומהיר במיוחד, המביא את המשתתפים למימוש יכולות הבראה אנרגטיות ניכרות בתוך זמן קצר.

קורס זה מתאים גם למעוניינים בהמשך פיתוח יכולת אישית ויוצאת-הדופן לשמירה וטיפוח הבריאות, וגם למעוניינים לשכלל את כלי הטיפול הביואנרגטיים שלהם להבראת הזולת. המפגשים הם אחת לשבוע למשך כשלוש שעות (פעמיים בשבוע במתכונת קיץ), ו/או בשילוב סדנאות יומיות מרוכזות.

נושאי הלימוד

ביואנרגיה – פיתוח ושכלול טכניקת ההתקשרות אל האנרגיה המבריאה ואל מקורות הבינה הקוסמית, למציאת הנגישות אל הידע הבריאתי ופיתוח של כושר הטיפול האנרגטי.

אנטומיה ופיזיולוגיה – מבנה הגוף והמוח ואופן תפקודם, בראי התפיסה האנרגטית של אלטרנתרפיה: הגוף עצמו הוא מקור המידע האולטימטיבי להבנה מהי הבריאות הכוללת, והקורס מלמד כיצד להשיג אותה באמצעות הכלים האנרגטיים.

טיפולי יסוד – אימון בטיפול מודרך בטכניקות יסוד המסייעות לתחזוקה בריאותית שוטפת ולהפגת כאבים ועייפות.

אבחון וטיפול – אבחון וטיפול בתסמונות ספציפיות, עכבות (מחלות) וכשלים בריאותיים רב-תחומיים. חתירה אל מקורות הכשלים ואל שורשיהם, בהכוונת עקרונות אלטרנתרפיה.

שטיפה אנרגטית – פיתוח ושכלול הטכניקה לביקורת טיפולית עצמית, לחשיפת חולשות בריאותיות ושיקומן בעזרת אנרגיות הבראה.

תזונה העמקה אל הסיבות לאופן האכילה מונחה האנרגיה, המיוחד לשיטה. לימוד מעגל התזונה, החל ממערכת העיכול ועד לתזונת תאי הגוף. העמקה במשטר התזונה הייחודי לשיטה, הדואג לבחירה, הכנה ואספקה של מזון איכותי לגוף ולמוח, ומביא למיצוי מטבולי וביוכימי מיטבי של הרקמות. תזונה זו שומרת על הבריאות, משפרת את איכות החיים ומאריכה את תוחלת החיים.

האנרגיה והסביבה – העמקה אל הקשר בין אנרגיית האדם ואנרגיית הסביבה, אבחון חסמים וחוסרים ולימוד טכניקות להעשרה אנרגטית וחיפוי.

אופן הלימוד

תרגול חוויתי מונחה - שילוב יוצא דופן בין תרגול מעשי הדדי והנחיה עיונית, משכלל את יכולות ההבראה האנרגטיות הנמצאות במוח התלמיד. הוא מלמד את הסיבות לכשלים בריאותיים שונים ונותן תנאי התנסות טיפוליים מיידיים ויעילים.

הנחייה יעילה מאוד - המאפשרת חשיפה של יכולות אמיתיות הניתנות ליישום בצורה מפתיעה, ומפתחת אמון בתקשורת האנרגטית. אמון זה מאפשר לתלמידים להתוודע אל ההשלכות המדהימות של אנרגיה זו בקשר הרב-סטרי בין המטופל והמטפל, התלמיד והמנחה, הבריאות והבריאה הקוסמית.