למידהממחלה לצמיחהלמידה
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

קורס תקשור והתמחות בריפוי

לימוד יסודות דרך ההבראה של אלטרנתרפיה בעזרת המדריכים הקוסמיים

זהו השלב השני בדרך לימוד ההבראה הביו-אנרגטית של אלטרנתרפיה, והוא מלמד ומפתח את דרכי האבחון והטיפול בביואנרגיה, האופייניים לשיטה. הקורס מתבסס על קורס ביואנרגיה: שפת אנרגיית ההבראה ומרחיב אותו. תוכנית הקורס מרוכזת מאוד ומועברת באופן לימוד ייחודי ומהיר במיוחד, המביא את המשתתפים למימוש יכולות ריפוי אנרגטיות ניכרות בתוך זמן קצר.

קורס זה מתאים גם למעוניינים בהמשך פיתוח יכולת אישית ויוצאת-הדופן לשמירה וטיפוח הבריאות העצמית ושל הזולת, וגם למעוניינים להתקדם במסלול ההתמקצעות בטיפול האנרגטי.

נושאי הלימוד

ביואנרגיה – פיתוח ושכלול טכניקת ההתקשרות אל האנרגיה המבריאה ואל מקורות הבינה הקוסמית, למציאת הנגישות אל הידע הבריאתי ופיתוח של כושר הטיפול האנרגטי.

אנטומיה ופיזיולוגיה בסיסית – מרכיבי וחומרי הגוף והמוח ואופן תפקודם, לפי התפיסה האנרגטית של אלטרנתרפיה: הגוף עצמו הוא מקור המידע האולטימטיבי להבנה מהי הבריאות הכוללת, והקורס מלמד כיצד להשיג אותה באמצעות הכלים האנרגטיים.

אבחון וטיפול – אבחון וטיפול בתסמונות ספציפיות, חולשות (מחלות) וכשלים בריאותיים רב-תחומיים. חתירה אל מקורות הכשלים ואל שורשיהם, בהכוונת עקרונות אלטרנתרפיה.

תזונה העמקה אל הסיבות לאופן האכילה מונחה האנרגיה, המיוחד לשיטה. לימוד מעגל התזונה, החל ממערכת העיכול ועד לתזונת תאי הגוף. העמקה במשטר התזונה הייחודי לשיטה, הדואג לבחירה, הכנה ואספקה של מזון איכותי לגוף ולמוח, ומביא למיצוי מטבולי וביוכימי מיטבי של הרקמות. תזונה זו שומרת על הבריאות, משפרת את איכות החיים ומאריכה את תוחלת החיים.

האנרגיה והסביבה – העמקה אל הקשר בין אנרגיית האדם ואנרגיית הסביבה, אבחון חסמים וחוסרים ולימוד טכניקות להעשרה אנרגטית וחיפוי.

נפש ורגש – העמקה אל התפקוד הנפשי והרגשי של האדם, אבחון טראומות, פחדים, חרדות, תסכולים, רוע, זעם ועוד.

רוחיות – חוש האני הקוסמי, חוש הייעוד, כושר הגשמת מציאות, סגירות קוסמית, תרגילי רוחיות שונים (ומשונים...).

שושלות וחיים קודמים – חסמים וצלקות אנרגטיים בבואות האנרגטיות של האבות והאמהות הקדמוניות; טרואומות וחסימות מתקופות חיים קודמות.

אופן הלימוד

תרגול חוויתי מונחה - שילוב יוצא דופן בין תרגול מעשי הדדי והנחיה עיונית, משכלל את יכולות ההבראה האנרגטיות הנמצאות במוח התלמיד. הוא מלמד את הסיבות לכשלים בריאותיים שונים ונותן תנאי התנסות טיפוליים מיידיים ויעילים.

הנחייה יעילה במיוחד - המאפשרת חשיפה של יכולות אמיתיות הניתנות ליישום בצורה מפתיעה, ומפתחת אמון בתקשורת האנרגטית. אמון זה מאפשר לתלמידים להתוודע אל ההשלכות המדהימות של אנרגיה זו בקשר הרב-סטרי בין המטופל והמטפל, התלמיד והמנחה, הבריאות והבריאה הקוסמית.

המפגשים הם אחת לשבוע למשך כשלוש שעות.

Filler
תוכן הפרק
מידע נוסף
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.