מאמריםמאמרים ופרסומיםמאמרים
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

הטור של מאיר יהל, יולי 2006

האטת הבלות ושימור החיוניות הרעננה

באלטרנתרפיה אין מטפלים בתרופות, תוספי מזון, מכשירים או כל צורות המגע למיניהם - האבחון והטיפול הם בעזרת שפת הבריאות האנרגטית בלבד. המחקר, המלווה בתוצאות וחוות דעתם של המטופלים, מדגים יום-יום, שהאופציות הטמונות במגמה הבראתית זו הן בעלות הישג-יד יוצא דופן, עד כדי כך של"בלתי-אפשרי" ול"בלתי-הפיך" נכונו עוד הפתעות גדולות, מעודדות ביותר...

אחד מנושאי המחקר המרכזיים שלנו מתייחס לשאלות הנוגעות לכולנו: -

  • האם אפשר לדעת מהי תוחלת החיים של בריאותנו?
  • מתי מתחילות הבעיות טעונות הטיפול, ואיך להיערך אליהן?
  • מה זו בכלל בריאות, מה ביכולותינו לדעת ואיך מטפחים מודעות לזה?
  • האם ניתן לשדרג ולשמר חיסון, עד כדי קבלת איתות מזהיר מיד עם תחילת מפגע בריאותי?
התשובה היא: כן! ולזאת מוקדש מאמר זה.

מקור תחילתן של מחלות רבות – כולל הקשות שבהן! - נעוץ בנוכחויות בקטריאליות (חיידקים) וגם ויראליות (וירוסים), הגורמות לתופעות כשל ועכבות (מחלות) הפוגעות באיכות החיים שנים רבות מאוחר יותר, וכשהן מופיעות נדמה שהן מפתיעות בלי סיבה. את חומרת המצב הזה הצלחנו לשנות ע"י חשיפת פוגעני בריאות אלו, סילוקם, ומתן טיפול משקם לרקמות שנפגעו מהם. מאחר ומצאנו דרכים לטהר את מקורות הקינון הללו והבראתם, אנו מציעים אותן, לכל הפונים אלינו, מכל סיבה שהיא.

מהניסיון שצברנו עם מטופלים רבים מתקבלת התפיסה, שלכל אדם יש כוחות הבראה חבויים הניתנים לעוררות ולהכוונה. כל מי שהבין ומצא שחשוב לחשוף אותן, ולהתיימן במיצוי האופציות הנתונות בהם, נוכח כי ניתן לתת מענה – מפתיע ביעילותו! – לחשש הרווח, כי יתכן ומספר שנות החיים ואיכותם הם ערך נתון וגורלי. במוח האדם קיימות תשובות המביאות לסיכויים טובים יותר, ובמסגרת מחקרינו הרבים, והמעקב אחר מאות בני אדם גם במסגרת פרטנית ובקבוצות, מצאנו דרכי טיפול העונות על מצוקות המטופלים ומסייעות לשידרוג התובנות וסגולות ההבראה העצמית בדרכים חדשות.

=> למאמר המלא

Filler
מידע נוסף
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.