מאמריםמאמרים ופרסומיםמאמרים
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

מאמר: אלטרנתרפיה והגיל הרך, יוני 2006

טיפול בגיל הרך

החיים היו הרבה יותר נעימים אם התינוק היה יכול לספר מה יש לו, נכון?... למעשה, הוא עושה את זה כל הזמן! רק לא באמצעות דיבור, אלא באמצעות גלי האנרגיה הטבעיים היוצאים מהגוף והמוח, וכל מי שיודע לקרוא גלים אלו מסוגל להיות מעין "קורא מחשבות" של פעוטות. זוהי בדיוק טכניקת ה-ביואנרגיה שנמצאת ביסוד שיטת אלטרנתרפיה, ובעזרתה ניתן לאבחן כל קושי או מחלה שיש לפעוט שעדיין לא למד לדבר!

בעזרת ה-ביואנרגיה ניתן לקבל מידע מדוייק וספציפי על מקור בעיות בריאות אצל כל אדם בכלל ואצל תינוקות ופעוטות בפרט. בכך ניתן לדעת באופן ברור מדוע התינוק בוכה או מהי המצוקה שבה הוא שרוי. אחת התכונות היפות של הביואנרגיה היא, שרמת האנרגיה הטבעית הקיימת אצל ילדים ותינוקות היא גבוהה ביותר ולכן גם מנגנון ההבראה העצמית הטבעי פועל ביעילות גבוהה ביותר.

בטיפול משתמשים בביואנרגיה בלבד, כלומר מתקשרים אל התאים והרקמות דרך גלי האנרגיה הביולוגית הטבעית וללא כל עזרים נוספים. ההבראה היא בעזרת האנרגיה הטבעית הקיימת כבר בגוף וללא כל התערבות פולשנית חיצונית. הטיפול נעשה ללא מגע, תרופות, תמציות, מכשירים או כל דבר דומה - משמע שלא קיים שום סיכון בטיפול והתהליך הוא נעים ונוח לגמרי!

=> למאמר המלא

Filler
מידע נוסף
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.