מאמריםמאמרים ופרסומיםמאמרים
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

הטור של מאיר יהל, מאי 2006

השפה האנרגטית להבראה ולהתפתחות

שיטת יהל-אלטרנתרפיה מלמדת ומשתמשת בשפה אנרגטית מיוחדת לתקשורת בריאותית רב-תחומית. שפה זו מאפשרת לחשוף מתוך תפקודי הגוף והנפש פתרונות לכשלים ועכבות. בכך מוליכים לצמיחה אישית ומיצוי עצמי.

הגוף החי משדר באופן קבוע את צרכיו הטבעיים, את תפקודיו ומצוקותיו, והוא מוכן לשיתוף פעולה ולהסרת כל התנגדות. הגוף יודע מה מציק לו ומדוע, ועצם הווייתו משדרת את המידע הזה על-פני גלים ביו-אנרגטיים. במוח של כל אדם, קיימת היכולת לחוש מהגוף את גלים אנרגטיים אלו ולשדר בחזרה הנחיות הבראה. שפה אנרגטית זו מהווה אמצעי ביטוי לגוף, המעביר באמצעותה מסרים ברורים מכול תפקודי מערכותיו ומצוקותיהם, לשם הבראה ושיפור התפקוד.

שיטת יהל-אלטרנתרפיה מלמדת את שפת ההבראה האנרגטית הזו במסגרת של קורס, הפתוח למקצוענים ולחובבים כאחד. הקורס מקנה מיומנויות מיצוי המידע האנרגטי על מצב כל המערכות והאיברים בגוף ובמוח, על פי טבע בריאתם, במגמה לחזק את הכושרים הטבעיים, הבונים, המייצבים והמשמרים את איכות החיים, ע"י האטה של התבלות הבריאות.

כשעושים זאת מוקדם, כאשר רף הבריאות עדיין גבוה, אז ניתן להשגיח על כל כשל שמתגלה בתוכנו, להקדים ולמנוע את התבלותו והידרדרותו האפשרית. כשברשותנו מיומנות מתאימה לטיפול בהבראה מקדימה, עוקבת ומונעת, ניתן להשיג איכות חיים גבוהה יחד עם תוחלת חיים ארוכה – לא רע, נכון?...

=> למאמר המלא

Filler
מידע נוסף
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.