מאמריםמאמרים ופרסומיםמאמרים
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

הטור של מאיר יהל, מאי 2006

שדרוג הבריאות ושפת ההבראה האנרגטית

מניסיון ממושך התגלה כי משקעים המצויים בתוך הרקמות בגוף, גורמים לחסימות המשבשות ומחלישות את מנגנוני החיסון. במוח של כל אדם, מצוי מגוון יכולות טבעיים חבויים, המהווים אוצר בלום של כישורים. מתוכם נחשפה שפה אנרגטית - הניתנת ללמידה ע"י כל אחד! - שבאמצעותה ניתן לקבל כל מידע חיוני מהגוף על כל מה שמתרחש בתוכו ובמוחו ולטפל בהם. בזכותה ניתן לטפל ולשדרג את תשתיות הבריאות, לשם האטה משמעותית ביותר של התבלות הגוף וחיזוק מיטבי של חיוניות קיומו.

המשקעים החוסמים את הגוף אינם מדברים, הם מתווספים ומצטברים ומשבשים בהדרגה כל חלקה טובה, מראש ועד קצות רגליים וידיים. זהו תהליך שקט, חבלני ומסוכן. לכן רצוי לסייע לבריאות הגוף ולאמצעי ההגנה שלו, ע"י טיהור המשקעים השוחקים וחיזוק מנגנוני החיסון בכל האיברים והמערכות מוקדם ככל האפשר. מערכת חיסונית בריאה נועדה להתקיים עצמאית ולשמור על התבלות הגוף בקצב האיטי ביותר. מערכת כזו מקיימת קשר מיטבי בין המוח לגוף ע"י העשרה מירבית בחומרי בנייה, טיהור, סיוע הורמונאלי ואנזימאלי בכל המערכות: המוח והעצבים, לב וכלי דם, מבנה ושלד, עור ומערכות חיונית נוספות.

לצורך מניעת מצוקת ההתבלות הזו, מצאנו דרכים טיפוליות המושתתות על מגוון יכולות טבעיים המצויים בנו. במוח של כל אדם קיימים מנגנונים טבעיים, החבויים בפני רובנו, אך מהווים אוצר בלום של כישורים. מתוך לימוד ורכישת מידע ממקורות תבוניים רוחניים המצויים במוח, נחשפה השפה האנרגטית שבאמצעותה ניתן לקבל כל מידע חיוני מהגוף, לשאול את כל השאלות ולקבל תשובות על כל מה שמתרחש בתוכו ובמוחו. עד כמה שהדבר נשמע פנטסטי ואולי הזוי, כל תפקודי הגוף והמוח ניתנים להבנה ולחשיפה על כל מורכבותם הרבגונית, באמצעות דו-שיח בשפה אנרגטית הקיימת בתשתיות קיומו של האדם. שפה זו מפענחת את סודות בריאותו ומרחבי בינתו הסמויים והאינסופיים, מעל ומעבר לכל מידע מוכר וכל דימיון פורה!

=> למאמר המלא

Filler
מידע נוסף
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.