מאמריםמאמרים ופרסומיםמאמרים
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

עלון אלטרנתרפיה, אוגוסט 2005

שלום קוראים יקרים!

"תהיה בריא!" היא הברכה הנפוצה ביותר בקרב העם היהודי (או לפחות, הפולני-יהודי...). התרגלנו לחשוב שהבריאות היא עניין של מזל, או גורל, או משמיים, או כל גורם בלתי-נישלט אחר - אך עדיין, היא החשובה לנו ביותר. כולנו פוחדים ממוות, ואולי פוחדים יותר רק מחיים של מחלות קשות ואין-סופיות - ובצדק!

מהדורה זו של העלון היא בסימן החשיבות והיתרון בלמידת רזי ההבראה האנרגית והשמירה על הבריאות העצמית. לא, זו לא היפוכונדריה! זו חוויה החושפת את היכולות החבויות בכל אדם להבריא, לשמור על הבריאות ולהשתחרר מהחסמים בפני הגשמה עצמית מלאה. הבראה ממחלה היא רק השלב הראשון, שמיועד לשיעור שהיינו צריכים לקבל מאותה מחלה, ואחריו נחשפים בפנינו שלבים נוספים לעולם חדש של יכולות ללא גבולות.

אנו מזמינים אתכם לבוא ולחוות על בשרכם את העולם החדש הזה.

בברכת קריאה מהנה,

אביטל יהל
עורך העלון


- קורס יסודות ההבראה בשיטת אלטרנתרפיה - המועד הבא: יום ששי 26/8/05
=> לטור האישי של מאיר בנושא הדרך לרכישת יכולת הפיקוח על הבריאות העצמית
=> לתוכנית הקורס

בעלון הפעם

- מאיר מספר על הדרך להארכת תוחלת החיים ועושרם

- סיפורה האישי של חמדה נתן, בת 47, על בלוטת התריס וקורס יסודות ההבראה

- זרקור על טיפול: מערכת העיכול ותזונת תאים

- הצצה על מרכבי הטיפול: כושר ההבראה העצמית


תוחלת ועושר חיים

‏מאת: מאיר יהל

אופי המחייה המודרני מלא בקידמה המיועדת להקל על מלאכתנו מחד, אך היא עדיין בוסרית ברמת ניקיונה הסביבתי מאידך. בזאת ניגבה מאיתנו מחיר יקר בצורת בְּלוּת בריאותית, המונעת מאיתנו את חופש היצירה וההתפתחות המלאים. באלטרנתרפיה מצאנו דרך להתנקות ממשקעי הסביבה, להאיט את הבלות ולמחזר את תפקודנו הבריא והמיטבי.

מתוך בחינה מדוקדקת של הטיפולים שאנו נותנים לבני-אדם עולה, כי משחר קיומנו הרקמות שלנו סופגות מישקעים ורעלים ממקורות שונים. בכך נחסמים הזרימה וחלחול הנוזלים החיוניים כל כך לקיום החי. מקורות למישקעים והרעלים יכולים להיות במזון תעשייתי מרוסס, מעובד, מועשר כימית וכיו"ב; בקרינה אלקטרומגנטית בכל צורותיה, הנמצאת בכל מקום ובכל עת, ומנטרלת את האנרגיה והחמצן החיוניים לרקמות הגוף כדי לקיים אותו; ועוד.

נוכחות הזיהומים הסביבתיים והמישקעים בגוף יוצרים בלאי והתפוגגות החיוניות התפקודית של התאים - יוצרים בְּלוּת. התפוגגות זו מואצת כל יום כתוצאה מכשלים הממשיכים להתקיים בגוף, בשל חוסר מודעות יסודית על מהות תחזוקתה של הבריאות הטבעית. אמנם בתקופת הילדות נראה כי הבלות לא קיימת, אך מסתבר כי מפגעים בריאותיים בילדים צעירים הנם דבר שבשיגרה, לצערנו. אלו, יחד עם הסביבה המשנקת-אנרגטית, יוצרים פגיעוּת גבוהה במערכת החיסונית בכל הגילים.

הבלות, כפי שהכרנו אותה בתחילת פעילותה של אלטרנטרפיה וכפי שהיא מוכרת לנו כיום, הפכה עבורנו לערך דומיננטי בתוכנית טיפולית של כל אחד. באם מודעים לחוקיה, שפתה, התנהגותה וההצע הגלום בנתוני הקיום שבה, אזי ניתן להאריך את תוחלת החיים ולהעשירם במידה רבה ביותר, ואף מפתיעה! קודם לכן יש להסכים ולקבל שקיים מידע אחר, חבוי בתוך יכולותנו התבוניים העצמיים, אותו ניתן לחשוף וממנו ניתן לדלות הנחיות להפעלת החיוניות של מאגרי פוטנציאל החיים הקיימים בגופנו.

=> למאמר המלא

סיפורה של חמדה נתן, בת 47

מספרת ח.נ.: "הרומן שלי עם אלטרנתרפיה

הוא אכן רומן ארוך ומתמשך ועוד היד נטויה... אך רציתי לשתף אותכם בהתרגשות שלי מהשיטה, אחרי שהחלטתי להשתתף בקורס למתחילים למטרת טיפול עצמי.

הגעתי למאיר יהל במטרה לתקן את בלוטת התריס שלי שלא תיפקדה כראוי ולא הנפיקה לגופי את מיכסת ההורמונים שהיתה אמורה לייצר. המומחה הארצי לבלוטות תריס הודיע לי חגיגית שהמצב בלתי הפיך ואני חייבת לקחת 'אלטרוקסין' ושזו התרופה היחידה לבעייה.

אחרי מספר טיפולים אצל מאיר הפסקתי לקחת את ה'תרופה' הזאת כי בבדיקות דם שעשיתי התברר שבלוטת התריס שלי מאוזנת.

אחד הדברים שאני אוהבת להימנע מהם - זה ללכת לרופא - פשוט כי גיליתי שהם נורא נחמדים אך הידע שלהם לעיתים מוגבל מדי לטעמי... לכן חקרתי שיטות אלטרנטיביות מדיקור סיני ועד קינסיולוגיה מדמיון מודרך ועד רייקי ובכלל.

אחרי הקורס הזה, שהועבר על-ידי מאיר יהל ואביטל, התחלתי לטפל בעצמי ואהבתי את התוצאות !! רוצים דוגמא ? בבקשה:

יום אחד נכנס לי קוץ מתחת לציפורן. ביום שאחריו התחלתי להרגיש את הכאב המלווה בפעימות הדם המבשרות על תחילתה של דלקת. מיד התיישבתי ועשיתי טיפול אנרגטי לאצבע. אחרי שעה הכאב נעלם והאצבע חזרה לצבעה הטבעי.

ביום אחר, התחיל להציק לי כאב באחורי הברך, אולי עקב עבודה מתמשכת ומאומצת בעמידה כל היום, בערב כבר לא יכולתי ללכת בלי לצלוע. בבוקר המצב החמיר ולא יכולתי לעלות על אופניי ולדווש לעבודה. ישבתי ועשיתי לעצמי טיפול של 20 דקות. תוך כדי הטיפול הרגשתי איך הכאב מתפוגג... כשסיימתי כבר יכולתי לעלות על האופניים ולנסוע לשיגרת יומי שמחה וטובת-לב.

מה אגיד לכם - יש בי התרגשות גדולה מהדברים האלה כי סופסוף אני מרגישה שההגה בידיים שלי, ותחושת חוסר האונים שליוותה אותי קודם במצבים של תקלה בבריאות - נמוגה.

כמובן שאני מודעת לכך שאני יכולה לטפל בעצמי בטווח מוגבל של "תקלות" כאלה, ואני לא שוללת טיפולים של רפואה קונבנציונאלית ו/או אלטרנטיבית אני פשוט שמחה שיש לי כלי מדהים כזה לעזור לעצמי כשצריך.

מכיוון שבריאות היא המצב הטבעי הנורמלי היחיד שלי ו-שלכם, חשוב לטפל בכל סימן קל של הגוף שמורה שמשהו השתבש אני ממליצה בחום על השיטה המדהימה בפשטותה ויעילותה.

בברכת הדרכה ובריאות שלמה

חמדה נתן
052-8583663
chemdanatan@yahoo.com "

=> סיפורים אישיים נוספים


זרקור על טיפול: מערכת העיכול ותזונת תאים

השיטה מטפלת במגוון רחב של בעיות עיכול ותזונה - כולל אולקוס, דלקות, טחורים, גזים ועוד - ומטפלת בכושר קליטת אבות המזון בתאי הגוף והמוח. הטיפול התשתיתי שמספקת אלטרנתרפיה הוא אפקטיבי מאוד ומתאים לכשלים בריאותיים רבים בתחום העיכול. טיפול ייחודי לשיטה הוא שיפור כושר קליטת המזון בתאי הגוף וייצור עצמי של ויטמינים. מערכת העיכול מפיקה מהמזון את חומרי הבניין לכל הגוף, מה שעושה אותה אחת מהחשובות לבריאות האדם ולכן רצוי לשמור על תקינותה.

=> להסבר המלא


הצצה על מרכבי הטיפול: כושר ההבראה העצמית

בגישות טיפול רבות קיים שימוש בתוספים חיצוניים שונים לקידום הריפוי. באלטרנתרפיה המטפל מעורר את מנגנון השיקום העצמי הטבעי הקיים אצל כולנו בגוף, במוח ובנפש. ברוב שיטות ההבראה הקיימות יש מטפל שמפעיל אמצעים שונים המזרזים ריפוי או משלימים חוסרים בגוף או בנפש. הדרך של אלטרנתרפיה להגיע להבראה מיטבית ומלאה היא באמצעות הגוף המשתקם בכוחות עצמו ותפקיד המטפל הוא לעורר במערכת את המנגנונים הטבעיים להתחדשות והשתקמות. תשומת לב מיוחדת מקבל המוח, אשר מעבר לרקמות הייחודיות המרכיבות אותו, הוא נושא את הנפש, הרגש והתבונה של האדם.

=> להסבר המלא

Filler
מידע נוסף
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.