מאמריםמאמרים ופרסומיםמאמרים
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

עלון אלטרנתרפיה, יולי 2005

שלום לכולם!

זמן רב עבר מהמהדורה האחרונה... אחרי שניסינו, בדקנו וקיבלנו תגובות, שקענו לעבודת מחשבה על המשך סיפורי אלטרנתרפיה. העוסקים בה נוכחים לדעת שהיא הרבה מעבר לטכניקת טיפול. למעשה, מדובר ביכולת חבויה(!) להבראה בעזרת מחשבה בלבד(!!) שניתן ללמד את כל מי שמעוניין(!!!)...

בשידרת אלטרנתרפיה ישנה דרך הסתכלות המכונה "קוואנטית", ובדומה לקרובת משפחתה מתחום הפיזיקה, משמעותה בוננות כוללת בכל רבדי הקיום בו-זמנית, שדווקא מתוכה עולה תמונה הגיונית וברורה לגבי מהות הבריאות והבריאה. בתקופה הקרובה אנו נשלח מאמרים נוספים - בתדירות גבוהה... - המספרים עוד על הפנים הנוספות והמרתקות של אלטרנתרפיה.

ולכל אלו שחיכו: תודה על הסבלנות! אני מאמין שההמתנה תשתלם.

בברכת קריאה מהנה,

אביטל יהל
עורך העלון

בעלון הפעם:

- מאיר מספר על הדרך לרכישת יכולת הפיקוח על הבריאות העצמית

- סיפורה האישי של ל.א., בת 26: בולמיה

- זרקור על טיפול: בלוטות הורמונים ותפקוד הורמונלי - בלוטת התריס

- הצצה על מרכבי הטיפול: ביואנרגיה

* ניפתחה קבוצת תרגול לבוגרי קורסי הטיפול - הקבוצה תיפגש פעם בשבועיים, ועיקרה הוא לענות לשאלות ולהדריך טיפולים שוטפים. פרטים נוספים בטלפון.


הדרך לרכישת יכולת הפיקוח על הבריאות העצמית

‏מאת: מאיר יהל

כמטפל ותיק בהבראה אלטרנטיבית הסתבר לי שכל אדם בעל מודעות כללית סבירה וכושר לימוד ממוצע ומעלה, מסוגל לרכוש ידע ולפתח יכולות הגנה ושמירה על בריאותו בכל התחומים החיוניים לגופו, נפשו, חושיו ותבונתו.

נשאלת השאלה: באיזו מסגרת לבחור והאם מוליכיה ומנחיה מיומנים באופן מיטבי על מנת לקבל את מלוא התמורה?

ראשית, הבריאות אינה דבר מובן מאליו המתפקד מעצמו ושורד ללא סיוע ותחזוקה שוטפת. צריך לשמור עליה כפי שעושים למגורים, לרכב, לבגדים, לרהוט, לכבישים, לכל אמצעי תקשורת ותחבורה, וכיו"ב. כל הטכנולוגיה המשמשת אותנו ומתבלה עקב כך מקבלת תשומת-לב וטיפול; אך אנו מתעלמים מחיונויות התחזוקה של בריאותנו אנו, המתבלה בקצב מואץ בגלל אותה טכנולוגיה!...

במשך השנים הסתבר לי – די במפתיע – שבמוח האדם מצויות מערכות של משובי מידע אדירים, שחשפתי תוך כדי פיתוח שיטת אלטרנתרפיה. מערכות אלו עומדות לרשות כל הולך על שתיים בריא, עצמאי ובכל גיל. באמצעותם הוא יכול לקבל מתוך מוחו את כל המידע על ייעוד אישי מיטבי, על איכות חיים ותוחלת חיים ועל הכול.

שיטת אלטרנתרפיה מגישה אתגר התנסותי חדש ושונה מהנורמה המוכרת: תהליך מקיף לשדרוג בריאותי כולל, הבנוי מתוכנית משולבת של טיפול הבראה פרטני עם הדרכת פיתוח יכולת ההבראה העצמית. הטיפול חושף עכבות בריאות סמויות והתחלות של כשלים רב-תחומיים בגוף ובנפש ומפסיק אותם זמן רב לפני הופעתם הבוטה.

=> למאמר המלא

סיפורה האישי של ל.א., בת 26

"במהלך עשר שנים סבלתי מהפרעת אכילה המוגדרת כבולמיה - בולמוסי אכילה בלתי-נשלטים של כמויות אדירות של מזון שהסתיימו בהקאה רצונית וטיהור הגוף ע"י כדורים משלשלים למיניהם. "טקס ההקאה" הפך במהרה מחוויה משחררת לסיוט בלתי-נשלט.

לפני כשלוש שנים פניתי לקבלת עזרה מגורמים המטפלים בבעיה. בתחילה הופנתי לטיפול אצל פסיכולוג, שלאחר שנה התגלה כחסר-תועלת. אז פניתי לפסיכיאטר שצייד אותי בכדורים שבתחילה עזרו אך במרוצת הזמן המינון עלה מכדור אחד לשלושה ביום, היעילות שלהם פחתה מיום ליום ואיתם חזרו ההקאות ותופעות הלוואי.

במרוץ אחר פתרון נואש ובהול מצאתי את האתר של אלטרנתרפיה והחלטתי לגשת למרות החששות שעלו. לאחר כ-5 מפגשים עם מאיר התחיל השינוי, הן בפן הנפשי והן בפן הפיזי. כיום, לאחר כחצי שנה של הכרות עם מאיר ואביטל, אני חיה אורח חיים בריא ושליו הרבה יותר ואף לוקחת חלק בשיעורי ההבראה שמעביר מאיר.

אני פונה בהזדמנות זו לכל הבנות שעוברות את הסיוט המתמשך הנ"ל ומחפשות דרך חדשה לחיים שלווים יותר ומאושרים יותר לפנות למרכז אלטרנתרפיה ולזכות בחיים חדשים.

הבראה נעימה."
=> סיפורים אישיים נוספים


זרקור על טיפול: בלוטות הורמונים ותפקוד הורמונלי - בלוטת התריס

אלטרנתרפיה משפרת את התפקוד ההורמונלי בטיפול אנרגטי וטבעי המסיר את הדלקות החוסמות את בלוטות ההורמון, מרחיק את גורמיהן ומשקם את תפקודן לייצור הורמונים ברמה המאוזנת המיטבית. יצור ההורמונים, המפקחים על תהליכים רבים בגוף, מתמעט בהדרגה לאורך השנים בשל החלשות בלוטות ההורמון, ומיחזור ייצורם הכרחי לשמירה על חיוניות הגוף ולדחיית ההזדקנות. הטיפול באלטרנתרפיה מעורר וממחזר באופן טבעי וייחודי את הפקת כל ההורמונים מהבלוטות ע"י הפגת הדלקות ברקמות הבלוטות, הרחקת הטפילים שיצרו אותן ושיקום רקמת הבלוטות והפיקוח המוחי עליהן.

דוגמה נפוצה מאוד היא בלוטת התריס (המגן), הממוקמת בקידמת הגרון ואשר שולטת על מספר תהליכים חיוניים בגוף. טיפול זה הוכיח את עצמו גם עבור סוגי הורמונים נוספים רבים. מכיוון שכל מערכות הגוף מתפקדות בשילוב הורמונלי אזי שימור ופיקוח על התפקוד התקין של כל ההורמונים מסייעים להאטת הבלות הטבעית בכל גיל.

=> להסבר המלא


הצצה על מרכבי הטיפול: ביואנרגיה

הביואנרגיה היא הטכניקה לחוש את גלי האנרגיה הביולוגית, שהינם טבעיים כמו גלי אנרגיה ידועים אחרים. גלי הביואנרגיה נושאים מידע פיזיולוגי ותבוני מדוייק שבעזרתו ניתן לטפל בגוף, במוח ובנפש. בטבע קיימים סוגים רבים של גלי אנרגיה, כדוגמת האלקטרומגנטיים או הפוטוניים, שחלקם מוכרים יותר וחלקם פחות. גל ה-ביואנרגיה הוא גל הנפלט מכל תא ורקמה חיים, אשר נושא מידע מדוייק אודות רמת החיוניות ורמת התפקוד שלהם. רקמות המוח והתפקוד הנפשי גם הם ניתנים לתחושה על-ידי הגל האנרגטי. הטיפול בביואנרגיה נעשה ללא מגע, הוא בטוח לחלוטין ואינו כולל אי נעימויות כלשהן למטופל.

=> להסבר המלא

Filler
מידע נוסף
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.