מאמריםמאמרים ופרסומיםמאמרים
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

עלון אלטרנתרפיה, פברואר 2005

קוראים יקרים,

קצת באיחור - ובתקווה שהיה שווה לחכות - אנו מגישים לכם את הגיליון השני של העלון. הקדשנו את רוב המאמץ בכתיבת המאמר המרכזי, שבו ניסינו לתאר את לשד השיטה, הגרעין הייחודי והמיוחד שבגללו אנו עמלים על פיתוח הדרכים והאפשרויות לשיפור אורח החיים של כולנו במישור הפיזי ובמישור הרוחני גם יחד.

ברוכים הבאים, מצטרפים חדשים! אני שמח לבשר שההתעניינות בעלון היא גדולה ומאז המהודרה הקודמת כמעט הוכפלו מספר הרשומים - נשמח מאוד אם תפיצו אותו לעוד אנשים.

בברכת קריאה מהנה,

אביטל יהל
עורך העלון

בעלון הפעם:

  • מאיר מספר על שפת ההבראה של הביואנרגיה והשלכות השימוש בה
  • זרקור על טיפול: דיכאון, ייאוש, חרדה ועוד
  • סיפורה האישי של י.ת., בת 34

מבזקי חדשות

>>> בינואר התחיל מחזור נוסף של קורס היסודות - החלה ההרשמה למחזור מרץ!
קורס יסודות ההבראה האנרגטית מעורר את החושים הרדומים לתקשורת אנרגטית ומראה דרכים להבראה בעזרת אנרגיה זו. להסבר המלא...

>>> החלה הרשמה לקורס שלב ב' למטפלים.
בקורס זה אנו מעמיקים בידע האנטומי של גוף האדם ובפיזיולוגיה התפקודיות בראי אלטרנתרפיה. כמו-כן, לומדים פרמטרים טיפוליים מתקדמים הייחודיים לאלטרנתרפיה ומפתחים טכניקות לביקורת עצמית.
מידע נוסף כאן .

>>> נוסף לאתר תאור קורות החיים של אביטל, ועודכנו קורות החיים של מאיר.

>>> נוסף לאתר דף חדש בנושא מחלת השפעת.


שפת גלי אנרגיית הבריאות וההבראה

‏מאת: מאיר יהל

שיטת האבחון והטיפול באלטרנתרפיה פיתחה עם השנים שפה ייחודית המבוססת על פענוח תדרים ביואנרגטיים שהגוף מקרין מהתאים המרכיבים אותו מחד ומתאי המוח המקרינים מידע על בינתו ותפקודי הפיקוח האינסופיים שבתחומו, מאידך. שפת גלי אנרגיה זו היא האמצעי הפשוט ביותר והמסובך ביותר בו-זמנית, המאפשר קריאה וקבלת מידע על מהות כל מרכיבי חיי האדם, בריאותו ובינתו.

האדם, כְיצירה בריאותית כפי שהינו, מספר את סיפור חייו ע"י מהות תפקודו, התנהגותו וחיותו. הפעילות התפקודית מספרת על עצמה תוך כדי התרחשותה באמצעות רטטים הבוקעים ממנה ומוסרים, למי שמבין את שפתם, את כל המידע הדרוש לטיפול. המידע הזה מתקיים כל הזמן, נובע מכל המערכות המתפקדות בו, מתפוגג בחלל ונעלם. הוא חוזר על עצמו ללא הפסקה - כמו המשכן של פעימות הלב, הנשימה והזרימה הבלתי פוסקת של הדם לכל תא בגוף - בתכנית מורכבת ומדויקת להפליא.

באמצעות המחקר שערכנו דרך הטיפולים, התברר לנו שקיימת חוקיות כלשהי לממסרים הקצביים המשתנים האלה ומצאנו שיש בהם שפה סמויה. עם הזמן הפכה סקרנותנו למפענחת סימנים אלה וגילתה שפה המתארת את הגוף והמוח וקולטת מידע על תפקודו. היא קולטת את צרכי הגוף והמוח להנחיית דרכים לתקשורת עמם ועם תפקודיהם הרבים לשם סיוע רב תכליתי, כך שלמעשה ניתן להמשיל את השפה הזו לשלט רחוק דו-סטרי, מעין "טלפון אלחוטי אנרגטי" הקולט ופולט מסרים אנרגטיים.

בתרבות המערבית המודרנית מקובל לחשוב ש"תפסת מרובה, לא תפסת"; ובהשלכה לנושא הבריאות, עדיף לפרק את המכלול ולהתמחות בכל חלק בנפרד ובכך ניתן למצוא תשובות לשאלות. לעומת זאת, הניסיון שלנו בטיפול מראה כי בריאות האדם היא בעלת מורכבות-על – כדוגמת מערכת מזג-האוויר העולמית – ובשל כך ההתייחסות הנכונה אליה היא דווקא כאל מכלול הגדול מסך חלקיו.

למאמר המלא...

סיפורה האישי של י.ת., בת 34

"במשך 10 שנים סבלתי: מבעיות הורמונאליות, בעיות עור, שהתבטאו ברגישות קיצונית ופריחות חוזרות ונשנות וכן סבלתי מאף סתום. במשך 10 שנים ניסיתי לטפל בבעיות על ידי הרפואה הקונוונציונאלית והלא קונוונציונאלית, אך ללא הועיל. הבעיות אף החריפו עם השנים. מהיום שהתחלתי את הטיפול אצל מאיר יהל, הרגשתי ובריאותי השתפרו לחלוטין. הבעיות ההורמונאליות נפתרו, העור הפך בריא והתחלתי אף לנשום באופן רגיל דרך האף, בנוסף לכך העייפות נעלנה והפכתי אנרגטית יותר."
לסיפורים נוספים...

זרקור על טיפול: עכבות נפשיות - דיכאון, ייאוש, חרדה ועוד

הטיפול הביואנרגטי ההוליסטי, יחד עם ידע ייחודי על איזון תפקוד המוח, נותן מענה למגוון רחב של קשיים נפשיים ועכבות תפקודיות. בזכות הביואנרגיה מאבחנים ומטפלים בגוף, במוח ובנפש באופן הוליסטי בכדי להבריא כשלים ועכבות בתפקודים נפשיים ורגשיים. השילוב של הביואנרגיה עם ידע ייחודי על איזון תפקוד המוח מקנה לשיטה כלים תשתיתיים רבי-יכולת המתאימים למגוון גדול של כשלים תפקודיים.
להסבר המלא...

Filler
מידע נוסף
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.