מאמריםמאמרים ופרסומיםמאמרים
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

עלון אלטרנתרפיה, ינואר 2005

yahel.registration.htm זיהוי="newsletters_header"/>

* ברוכים הבאים לעלון החדש של אלטרנתרפיה *

קוראים יקרים,
בשמחה רבה אנו מגישים לכם את המהדורה הראשונה של עלון אלטרנתרפיה, עלון החדשות (newsletter) של מרכז אלטרנתרפיה. העלון מיועד לשתף אתכם במידע הרב שהצטבר במסגרת הפעילות שלנו ונראה לנו מעניין עבורכם. כפי שידוע לאלו שהכירו אותנו דרך הטיפולים והקורסים, נושא העיסוק שלנו טומן בחובו תפיסות חלופיות יוצאות דופן המשליכות לכל רבדי החיים. דרך עלון זה אנו מתכוונים לחשוף חלק מהתובנות החדשות אשר צמחו בקרבנו בנושאי בריאות, הבראה ואיכות חיים.

בעלון הפעם:

  • מאיר מספר על הגורמים למחלות החורף, הטיפול בהם והשלכותיו מרחיקות הלכת.
  • פוקוס על טיפול: הפרעות אכילה
  • קורס יסודות ההבראה האנרגטית - ההרשמה נימשכת
  • אתר-בן חדש לאלטרנתרפיה בפורטל עידן-הדלי

בברכת קריאה מהנה,

אביטל יהל
עורך העלון

חורף, שפעת ושלל מחלות - יש מה לעשות!

‏מאת: מאיר יהל

שינוי האקלים מסתווי לחורפי והגעתם של הגשם והרוח מסמנים את תחילת עונת הבגדים היפים, התנור החם עם הנוף האפור הנשקף מבעד לחלון, שמיכת הפוך, אוויר נקי – וגם לא מזיעים...! אבל עבור רבים מאיתנו עם שינוי זה מתחילים להופיע השיעולים, כאבי הגרון, הנזלת, כאבי השרירים, הצרידות, החום, כאבי הבטן והחולשות הפתאומיות. מערכת החיסון עוברת את "מבחני-הפתע" החורפיים האלה, המזכירים בכאב מהי באמת רמת כושר ההתמודדות עם החורף הזה ומקדמים בקללה כארבעה חודשים מתישים של מחלה בלתי פוסקת.

כמעט כולם "חוטפים" את השפעת ברמה זו או אחרת ועבור רוב המקרים "זה יעבור מעצמו" (שנמשך לפעמים יותר משבוע...). בין הפתרונות המוכרים עבור המקרים העקשניים יותר קיימים האנטיביוטיקה, כמובן, או תכשירים טבעיים שונים כמו טיפות מתמציות צמחים, סירופ או חליטות – כל אלה, מסתבר, יעילים יותר כטיפולי-מנע ויעילים פחות אחרי בוא ההתקפים החזקים יותר.

מקור כל הצרות הם הוירוסים והחיידקים, פולשנים מיקרוסקופיים מזיקים החודרים אל הדם, מערכת החיסון, הנשימה, העיכול, ואברים חיוניים פנימיים (לב, כבד, כליות, וכדומה) ויוצרים שם דלקות מסוגים שונים. במקרים החמורים הם גם חודרים למח העצם, לחלקי המוח השונים ולעצבים וחלקם אפילו נשארים רדומים ברבדים עמוקים בגוף ונשארים אתנו לתמיד! וכשאין שליטה עליהם, עם הזמן מתהווה כשל מערכות כללי המזמין גלים נוספים אך מזיקים יותר של וירוסים וחיידקים הפוגעים באברים ומערכות נוספות ללא כל קשר לסיבות ההתחלתיות של תסמונות חורף בלבד.‏

אז מה עושים?‏

טיפולים ביו-אנרגטיים במסגרת שיטת אלטרנתרפיה מזהים את הוירוסים והחיידקים הגורמים לתסמונות החורף הלא נעימות, מרחיקים את הפולשים הללו, מפיגים את הדלקות שיצרו ומשקמים את תשתיות החיסון הטבעי של החולה. או אז הם ממחזרים את חיוניות התפקוד המיטבית של התאים והרקמות וגורמים להן להתחדש ולצמוח מחדש עד להבראה טבעית ומלאה.‏

למאמר המלא...

פוקוס על טיפול: הפרעות אכילה

אלטרנתרפיה מטפלת באופן כוללני (הוליסטי) בגורמים להפרעות אכילה ומעוררת את הגוף והנפש לשיקום עצמי טבעי. הגורמים להפרעות אכילה יכולים להיות גופניים, נפשיים או שילוב של שניהם. פן ייחודי לאלטרנתרפיה בטיפול בבולמיה הוא היכולת לחזק את כושר תאי הגוף והמוח לספוג מזון, ואת כושר הדם לשאת את אבות המזון אל התאים.

נמשכת ההרשמה לקורס יסודות ההבראה האנרגטית

קורס השלב הראשון בתהליך לימוד הטיפול בשיטת אלטרנתרפיה, מעורר את החושים הרדומים לתקשורת אנרגטית ומראה דרכים להבראה בעזרת אנרגיה זו. נושאי הלימוד הם: ביואנרגיה, גוף האדם, טיפולי יסוד, שטיפה אנרגטית ותזונה. הקורס מתאים למעוניינים ברכישת היכולת יוצאת הדופן למעקב בריאותי וטיפול מקדים בבעיות בריאות שונות, וגם למעוניינים בהמשך לימודים לטיפול בזולת. להסבר המלא...

אלטרנתרפיה בפורטל "עידן-הדלי": לימודי הבראה אנרגטית

חנכנו אתר-בן חדש אצל פורטל המיסטיקה והרוחניות עידן-הדלי. אתר-בן זה מוקדש כולו לנושא הלימודים: הוא מכיל את תוכנית הקורסים כפי שמופיעה באתר המרכזי ובנוסף מאמר קצר המסביר את התפיסה הרוחנית שמאחורי הלימודים. לכניסה לאתר לחצו כאן.

Filler
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.