מאמריםמאמרים ופרסומיםמאמרים
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

האטת הבלות ושימור החיוניות הרעננה

‏מאת: מאיר יהל

שיטת אלטרנתרפיה עוסקת בטיפולי הבראה, העברת קורסים ללימוד שפת התקשורת הטיפולית, סדנאות העשרה למטפלי אלטרנתרפיה, במתן הנחיות בתחומי התזונה, הפעילות הגופנית והעשרת תובנות לשמירת הבריאות העצמית הטיבעית. מייסד השיטה וצוות עוזריו מקדישים את זמנם למחקר, לחידוש דרכי הטיפול ולמציאת פתרונות המייעלים ומטיבים את תהליכי ההבראה. מתוך כך מתרבות ההצלחות באתגרי הסיוע אצל מספר רב יותר של מטופלים עם בעיות בריאות מורכבות.

באלטרנתרפיה אין מטפלים בתרופות, תוספי מזון, מכשירים או כל צורות המגע למיניהם - האבחון והטיפול הם בעזרת שפת הבריאות האנרגטית בלבד. המחקר, המלווה בתוצאות וחוות דעתם של המטופלים, מדגים יום-יום, שהאופציות הטמונות במגמה הבראתית זו הן בעלות הישג-יד יוצא דופן, עד כדי כך של"בלתי-אפשרי" ול"בלתי-הפיך" נכונו עוד הפתעות גדולות, מעודדות ביותר...

אחד מנושאי המחקר המרכזיים שלנו מתייחס לשאלות הנוגעות לכולנו: -

  • האם אפשר לדעת מהי תוחלת החיים של בריאותנו?
  • מתי מתחילות הבעיות טעונות הטיפול, ואיך להיערך אליהן?
  • מה זו בכלל בריאות, מה ביכולותינו לדעת ואיך מטפחים מודעות לזה?
  • האם ניתן לשדרג ולשמר חיסון, עד כדי קבלת איתות מזהיר מיד עם תחילת מפגע בריאותי?
התשובה היא: כן! ולזאת מוקדש מאמר זה.

בעיות התבלות, או ניצניהם של כשלים בריאותיים קשים, מופיעים בגילים מוקדמים ביותר, ויתכן שבמיקרים רבים הנם מולדים. רווחים הסברים שונים לתופעות אלו, אך לנו הסתבר, כי נוכחויות טפיליות, שחדרו לגוף בעבר ממקורות אין סופיים של זיהומים מכל הסובב אותנו, קיננו ומצאו בבני-האדם את ביתם החם. קיומם נחשף בפנינו, בשל מאמצינו להגיע אל שורשי הבעיות ולפוגג אותם. כמו כן, הסתבר כי ככל שינתן לאתר ולפוגג את הפולשנים הללו מוקדם ככל האפשר, כן ייטב.

מקור תחילתן של מחלות רבות – כולל הקשות שבהן! - נעוץ בנוכחויות בקטריאליות (חיידקים) וגם ויראליות (וירוסים), הגורמות לתופעות כשל ועכבות (מחלות) הפוגעות באיכות החיים שנים רבות מאוחר יותר, וכשהן מופיעות נדמה שהן מפתיעות בלי סיבה. את חומרת המצב הזה הצלחנו לשנות ע"י חשיפת פוגעני בריאות אלו, סילוקם, ומתן טיפול משקם לרקמות שנפגעו מהם. מאחר ומצאנו דרכים לטהר את מקורות הקינון הללו והבראתם, אנו מציעים אותן, לכל הפונים אלינו, מכל סיבה שהיא.

לאחר הטיהור מטפילים ושיקום תשתיות הרקמות, ההבראה קלה ומהירה יותר, רף הבריאות ומערכת החיסונית מתייצבים מהר יותר וניתנים לשמירה עצמית ארוכה יותר.

הבריאות, ככלל, היא חלק מבבואת קיומנו. מלה פשוטה, אך פרושים לה רבים. הגוף החי מתפקד מיטבית, עד שהוא מראה סימני עייפות וחריקות בתחזוקה השוטפת. לפעמים זה מופיע מוקדם מדי ולפעמים זוכים למתנת זמן מוספת. כל אחד מרגיש מוקדם, או מאוחר יותר, את כורח התעייפות הגוף ממציאות החיים, שמופיע בהפתעה ותמיד ללא חמלה. אז, נזכרים בדיאטה - ולא למטרות יופי, אלא להבראת הגוף שתחזוקתו נשכחה. נזכרים בכושר הגופני מתקופת הנעורים העליזים, נזכרים שמזמן לא לקחנו חופשה. פתאום שמים לב, שפרט לעבודה אין זמן לכלום, שהכסף והתגלמויותיו הרבות שחקו את החיים והביאו עייפות, מחלות והזדקנות טרם זמנה. אז נדמה לנו - בעיקר כשהגיל עדיין אינו נמצא בעשרות הגבוהות – שעם דיאטת-מחץ, חדר כושר, מאמן צמוד ובליעת כמויות רבות של מוצרים תעשייתיים מאיטי זקנה, ניתן להרגיע את הפאניקה המאיימת, ששורשיה בהזנחה של שנים רבות...

פתאום, חשוב ביותר להבין - מה זאת בריאות? כי, כל התיאוריות שהכרנו עד כאן, מסתבר, אינן מתאימות - ונוצר צורך משווע למידע מעשי ומיידי, ואין בנמצא!

מהניסיון שצברנו עם מטופלים רבים מתקבלת התפיסה, שלכל אדם יש כוחות הבראה חבויים הניתנים לעוררות ולהכוונה. כל מי שהבין ומצא שחשוב לחשוף אותן, ולהתיימן במיצוי האופציות הנתונות בהם, נוכח כי ניתן לתת מענה – מפתיע ביעילותו! – לחשש הרווח, כי יתכן ומספר שנות החיים ואיכותם הם ערך נתון וגורלי. במוח האדם קיימות תשובות המביאות לסיכויים טובים יותר, ובמסגרת מחקרינו הרבים, והמעקב אחר מאות בני אדם גם במסגרת פרטנית ובקבוצות, מצאנו דרכי טיפול העונות על מצוקות המטופלים ומסייעות לשידרוג התובנות וסגולות ההבראה העצמית בדרכים חדשות.

אלטרנתרפיה רותמת וממקדת את כוחות ההבראה המשולבים של המטפל והמטופל, לכדי כלי אבחון וטיפול ייחודי בדיוקו ויעילותו. כלי זה פועל באמצעות גלי הביואנרגיה העוברים דרך כל-חי, והמטפל ממקד את גלי האנרגיה ומכוון אותם להבראה וחיזוק של התאים והרקמות של המטופל. גלי אנרגיה זו הם מולדים טבעית בתאים החיים, והם מאפשרים נגישות אל הרבדים העמוקים ביותר של תפקוד האדם. נגישות זו מאפשרת: טיהור משקעים ורעלים, פתיחת חסימות, דילול הדם ונוזלים אחרים בגוף, איזון תחזוקת תאי רקמות האיברים ע"י מזון, אנרגיה, חמצן, מים וחומרי עזר טיבעיים אחרים. בנוסף מאפשרת נגישות אנרגטית זו שימור רף פיקוח מירבי של המוח בכל המתרחש בגוף.

כל אלו מהווים חלק ממכלול מגמות סיוע חיוניות ביותר, שבהן מסייע הטיפול של אלטרנתרפיה. מצאנו כיצד לטפל אנרגטית בקשר הישיר שבין תהליך התבלות הגוף ובין מידת תאוצתו עם עליית הגיל. ל"תוחלת הבריאות" - שמשמעה: כמה שנים אמורה להישמר חיוניות האדם - אין תשובה מדויקת, אך לפי ניסיוננו יש לכך תשובות מעשיות מתחום התפקוד הטבעי של הגוף, הנפש והרוח, בשילוב הנחייה מעשית המסייעת בעיקר לכל מי שיחליט להיות מעורב בתוחלת חייו.

הבריאות מצויה בגוף, והיא מנוהלת ע"י המוח. היא קיימת כל הזמן אך משתפרת בקצב שלה. את התבלות הגוף והמוח ניתן להאט ולשפר תוחלת ואיכות חיים לרמת-על, גבוהה מכל דמיון. לכל אדם יש את הכלים הטבעיים לכך – כאן מורה הדרך.

התהליך מתרחש על-פני שני מישורים: הראשון הוא קבלת טיפול לשדרוג תשתיות הבריאות וידע המאפשר שיפור בדרכי השליטה העצמית על הבריאות ומקורותיה. זאת, כדי לחשוף מוקדם את התחלות הכשלים והעכבות החבויים בגוף. הטיפול מסלק את הטפילים שנמצאים במרכיבי תשתיות הבריאות, מטהר את המשקעים שיצרו ומשחזר את התפקוד הטבעי והמקורי של התאים והרקמות הללו בגוף.

תחילת כשלים אלו מתגלים על ידי סימני תדר-אנרגטי ברורים, המעידים על התחלתם. ניתן לרכוש את היכולת לקלוט את הסמנים האנרגטיים האלו ע"י הצטרפות למישור השני של המגמה, שהוא מסלול לימוד מקוצר במסגרת קורס מיוחד, שבו ניתן לרכוש ידע מקיף ומעשי לשליטה על יכולות ההבראה הטיבעית הגנוזה במוח האדם. מידע ומיומנות שימושית אלו מסייעים לרוכש אותם, להיות הפקח העצמי של בריאותו, לתמיד.

Filler
תוכן הפרק
מידע נוסף
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.