מאמריםמאמרים ופרסומיםמאמרים
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

שדרוג הבריאות ושפת ההבראה האנרגטית

‏מאת: מאיר יהל

מניסיון ממושך התגלה כי משקעים המצויים בתוך הרקמות בגוף, גורמים לחסימות המשבשות ומחלישות את מנגנוני החיסון. משקעים אלו אינם מדברים, הם מתווספים ומצטברים ומשבשים בהדרגה כל חלקה טובה, מכף רגל ועד ראש. במוח של כל אדם, מצוי מגוון יכולות טבעיים חבויים, המהווים אוצר בלום של כישורים. מתוכם נחשפה שפה אנרגטית - הניתנת ללמידה ע"י כל אחד! - שבאמצעותה ניתן לקבל כל מידע חיוני מהגוף על כל מה שמתרחש בתוכו ובמוחו ולטפל בהם. בזכות זה ניתן לטפל ולשדרג את תשתיות הבריאות, לשם האטה משמעותית ביותר של התבלות הגוף וחיזוק מיטבי של חיוניות קיומו.

מניסיון ממושך עם מטופלים רבים נוכחנו לדעת, כי משקעים דלקתיים רבים המצויים בתוך הרקמות בגוף, גורמים לחסימות המשבשות ומחלישות את מנגנוני החיסון. חולשה זו מפתחת פגיעות גבוהה לגורמי מחלות ויוצרות קשיים בהתמודדות איתם. נוכחנו עוד, כי בני גילאי האמצע (30 עד 50), הנוטים להתעלם מהירידה ברמת יכולתם להתמודד הדבקויות אקראיות, חשופים יותר למפגעי בריאות: הצטננויות או שיעולים "זניחים", כאבי חזה קלים וחולפים, מחושי בטן חוזרים ונשנים, כאבי ראש באים ונעלמים, ועוד. הבעיה נעוצה בכושר הגוף להתמודד עם זה, כשבגילים הצעירים הוא גבוה אך הוא נשחק בהדרגה לאורך השנים, בשקט וללא תחושות כאב יוצאי דופן. כאן מתחילה ההזנחה!

המשקעים החוסמים את הגוף אינם מדברים, הם מתווספים ומצטברים ומשבשים בהדרגה כל חלקה טובה, מראש ועד קצות רגליים וידיים. זהו תהליך שקט, חבלני ומסוכן. לכן רצוי לסייע לבריאות הגוף ולאמצעי ההגנה שלו, ע"י טיהור המשקעים השוחקים וחיזוק מנגנוני החיסון בכל האיברים והמערכות מוקדם ככל האפשר. מערכת חיסונית בריאה נועדה להתקיים עצמאית ולשמור על התבלות הגוף בקצב האיטי ביותר. מערכת כזו מקיימת קשר מיטבי בין המוח לגוף ע"י העשרה מירבית בחומרי בנייה, טיהור, סיוע הורמונאלי ואנזימאלי בכל המערכות: המוח והעצבים, לב וכלי דם, מבנה ושלד, עור ומערכות חיונית נוספות. בנוסף, מהווה מערכת חיסונית מיטבית מנגנון השומר על איכות הנוזלים הבין תאיים בגוף ובמוח, המאפשרים הזנה וטיהור איכותי.

שילוב תפקודים תבוניים, רגשיים, נפשיים, הבעתיים, יצירתיים ותקשורתיים, הממצים את מירב היכולות שבתשתיות פיזיולוגיות בריאות, קובעים למעשה את איכות ותוחלת קיומנו. הם משתמרים ומתרעננים יומיום עם התחלפות תאי גופנו והתחדשותם הבריאתית במרביתו. העדר התרעננות זו גוררת התקדמות התבלותנו בקצב מהיר מדי והתמעטות יומיומית של מקורות האנרגיה הקיומית שלנו – כל זאת בגלל חוסר מודעות ויכולות פיקוח-עצמי מוגבלות על הבריאות.

לצורך מניעת מצוקת ההתבלות הזו, מצאנו דרכים טיפוליות המושתתות על מגוון יכולות טבעיים המצויים בנו. במוח של כל אדם קיימים מנגנונים טבעיים, החבויים בפני רובנו, אך מהווים אוצר בלום של כישורים. מתוך לימוד ורכישת מידע ממקורות תבוניים רוחניים המצויים במוח, נחשפה השפה האנרגטית שבאמצעותה ניתן לקבל כל מידע חיוני מהגוף, לשאול את כל השאלות ולקבל תשובות על כל מה שמתרחש בתוכו ובמוחו. עד כמה שהדבר נשמע פנטסטי ואולי הזוי, כל תפקודי הגוף והמוח ניתנים להבנה ולחשיפה על כל מורכבותם הרבגונית, באמצעות דו-שיח בשפה אנרגטית הקיימת בתשתיות קיומו של האדם. שפה זו מפענחת את סודות בריאותו ומרחבי בינתו הסמויים והאינסופיים, מעל ומעבר לכל מידע מוכר וכל דימיון פורה.

מכאן, מה שנותר לעשות הוא: א) להסכים לאפשרות קיומם וגדלותם של היכולות המוחיים; ב) לבוא ולהתנסות ברכישת רזי השפה האנרגטית של תובנות הבריאה, הניתנת לרכישה ע"י כל בר-דעת המעוניין בחופש תבוני קיומי בריאותי חסר גבולות. מסתבר עוד, כי שפת האנרגיה מספקת תשובות לשאלות קיומיות בכל תחום מוכר ושאינו מוכר עדיין. הדבר דורש מיומנות גבוהה כנהוג בכל שפה חדשה, אך טווח השימוש בה עובר כל דימיון...

שיטת אלטרנתרפיה מציעה דרך ללימוד שפת ה-ביואנרגיה, בתוכנית הבאה:

1. רכישת מיומנות בטכניקות המרכיבות את השפה.
2. טיפוח רגישויות חושים מיוחדות ותרגול אמצעי פיענוח מידע אנרגטי.
3. לימוד הפיכת רטטים אנרגטיים הניקלטים בגוף למילים בנות משמעות ותוכן מובן.
4. לימוד הפגת דילמות וקשיי אמון בתהליך המנחה חשיפת יכולות סמויים במוח.
5. תרגול בממוש המידע המתקבל, במגמץ הבנת התנהלות המירקם הביולוגי, חוקי בריאתו וחוכמת הסיוע לו.
6. תירגול במימוש פרקטי של שפת אנרגיית האדם כאמצעי מסייע בחיי יום יום.

את לימוד שפת ההבראה האנרגטית, משלימה אלטרנתרפיה בטיפול פרטני לשדרוג תשתיות הבריאות, לשם האטה משמעותית ביותר של התבלות הגוף וחיזוק מיטבי של חיוניות קיומו. תוכנית טיפול זו כוללת:

  • חיזוק מיטבי של מנגנוני החיסון
  • טיהור ייחודי של תאים ורקמות, כלי דם וצינורות נוזלים אחרים בכל הגוף
  • חשיפת תחילתם של כשלים ועכבות בכל מערכות ראש גוף
  • טיפוח מגננות וחסינות נגד פולשנים גורמי דלקות
  • טיפוח דרכים טבעיות למיגון הגוף בפני השפעות כשל של נוכחויות חשמליות ואלקטרומגנטיות מבית ומיחוץ לו
  • למוד דרכים ועקרונות טבעיים לשינוי אורח חיים ואיכותם בקשור למזון, פעילות גופנית בונה ומשקמת
  • פיתוח ויישום יכולות הבראה אנרגטית

טיפול פרטני זה מיועד לאלו, שעדיין לא חבו את תעוקת הכשלים הבריאותיים על כל גווניהם, המלווים בתרופות וביקורים תכופים במוסדות הסיוע הרפואי למיניהם; ולאלו שעדיין רואים עצמם סך-הכל בריאים ובעלי יכולות התגברות על מיחושים חולפים (הנחשבים כזניחים עדיין). תהליך טיפולי זה מומלץ ביותר לאנשים אלו, אחרי שהוכיח את תוצאותיו אצל אנשים רבים. מפגש טיפולי זה מספק הזדמנות לחשוף ולטהר תשתיות לשם הרמת רף הבריאות למידה הגבוהה ביותר, כשמערכות הגוף עדיין במצב חזק, רענן ושקל ביותר לטפל בו.

"שדרוג תשתיות הבריאות" לאדם, הוא כמו המונח שכל בעל רכב מכיר היטב, הקרוי "טיפול עשרת אלפים". לרכב זה מובן מאליו - שמטפלים בו כשעדיין הוא במצב תקין, כדי לשמור על תקינותו ושישרת אותנו תמיד - לעתיד בריאות הגוף והראש שלנו, לא מגיע משהו כזה??

Filler
תוכן הפרק
מידע נוסף
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.