מאמריםמאמרים ופרסומיםמאמרים
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

השפה האנרגטית להבראה ולהתפתחות

‏מאת: מאיר יהל

שיטת יהל-אלטרנתרפיה מלמדת שפה אנרגטית מיוחדת לטיפוח עצמי של הבריאות.

שפה זו מאפשרת לחשוף בעצמנו מתוך תפקודי הגוף והנפש פתרונות לכשלים ועכבות שלנו. בכך ניתן לקדם צמיחה אישית ומיצוי עצמי.

שפת השיח האנרגטי ממצה את המידע האנרגטי על מצב כל המערכות והאיברים בגוף ובמוח, על פי טבע בריאתם. שפה זו מסייעת לכל אדם המתמחה בה, ללמוד מגופו ונפשו מה טוב ונכון כדי לשפר, ומה חסר ומיותר כדי לתקן. בגוף ובמוח מוטמעים הפתרונות לכל הכשלים והעכבות – צריך רק ללמוד ולהתאמן בחשיפתם והפעלתם. ביכולתו של הפרט להיות אחראי על מה שטוב בשבילו, על שמירת בריאותו ומיצוי חייו.

הגוף החי משדר באופן קבוע את צרכיו הטבעיים, את תפקודיו ומצוקותיו, והוא מוכן לשיתוף פעולה ולהסרת כל התנגדות. הגוף יודע מה מציק לו ומדוע, ועצם הווייתו משדרת את המידע הזה על-פני גלים ביו-אנרגטיים. במוח של כל אדם, קיימת היכולת לחוש מהגוף את גלים אנרגטיים אלו ולשדר בחזרה הנחיות הבראה. שפה אנרגטית זו מהווה אמצעי ביטוי לגוף, המעביר באמצעותה מסרים ברורים מכול תפקודי מערכותיו ומצוקותיהם, לשם הבראה ושיפור התפקוד.

שפת השיח האנרגטי מסייעת לכל אדם המתמחה בה, לשאול את גופו, מוחו, נפשו, תבונתו ורגשותיו, פרטים על תנאי התפקוד האנושי המתקיימים בהם: מה טוב לנו, מתאים ונכון לנו, מה חסר ומה מיותר. עם התקדמות הבקיאות והידע בהבנת הממסרים התפקודיים ומצבם הטוב או הכושל, מושגת היכולת המסייעת לאיזונם ומשפרת אותם. בכך, היא מהווה אמצעי יוצא דופן להנחיית המטפל על האופן בו הגוף מסוגל לקלוט את הסיוע. למעשה, הגוף עצמו מלמד את המטפל מהי הבריאות הטבעית ואיך לאזן אותה על פי צרכיו הבריאתיים.

שיטת יהל-אלטרנתרפיה מלמדת את שפת ההבראה האנרגטית הזו במסגרת של קורס, הפתוח למקצוענים ולחובבים כאחד. הקורס מקנה מיומנויות מיצוי המידע האנרגטי על מצב כל המערכות והאיברים בגוף ובמוח, על פי טבע בריאתם, במגמה לחזק את הכושרים הטבעיים, הבונים, המייצבים והמשמרים את איכות החיים, ע"י האטה של התבלות הבריאות.

לימוד כללי השפה הנו קצר יחסית, אך מיצוי יכולות אבחון המידע והשימוש בו דורש תרגול עקבי ממושך יותר, כל אחד לפי מידת עניינו. התהליך הלימודי נועד להכרות עם איכויות התפקוד בין איברים ומערכות – הבנת הכללים הטבעיים של התפקוד והפיקוח ביניהם – ובאימון חוזר ונשנה של מתן הנחיות איזון אנרגטיות. היכולת הטיפולית האנרגטית מתפתחת עם הבנת התפיסה המעשית הזו ותרגול חוזר.

דרך זו, מאפשרת להולך בה להפוך לשומר הקבוע של הבריאות של עצמו בכל התחומים (ולסייע לבריאות הזולת, למי שבוחר בכך). כלומר, במקום - לקום בבוקר עם כאבי ראש וטשטוש בלתי נסבלים הנמשכים ללא סוף... במקום - לעבור לילה לבן, שבו המוח לא נח ועסק בבעיות מטרידות, מדאיגות ומעלות את רמת הדיכאון... ובמקום - להיאלץ לחפש את כדור ההרגעה הזמני...

אפשר - להתיישב בשקט מדיטטיבי למשך דקות אחדות, להתרכז במידע המתקבל מהגוף ולנתב את אנרגיית ההבראה הפנימית להפגת המועקות והכאבים. בכך ניתן להשתחרר מהכאב והטשטוש, תוך קבלת מרץ וכוחות מחודשים להתחיל את היום קל יותר... כל זאת מתאפשר מאחר ובגוף מוטמעים הפתרונות לכל הכשלים והעכבות – צריך רק ללמוד ולהתאמן במימושם. האתגר הוא לא להיקבע בסקפטיות ולהסס, ובמקום זה להתנסות ולהעמיד את הספקנות במבחן החשיפה. רבים אחרים ניסו זאת והצליחו!

הדבר נכון גם לגבי מועקות בריאותיות רבות אחרות, כמו: כאבי בטן הנגרמים מאכילה מוגזמת, בערב או ביום קודם; או כאבי שרירים באגן, כאבי גב לכל חלקיו, מאימון מאמץ בחדר כושר או הליכה מאומצת ביום מתיש במיוחד ואפילו מאימון קבוצתי חווייתי כלשהו; גם הכאבים הקבועים, שאיתם צריך לקום ולהתנהג כאילו הכול בסדר - הם בעיה נוספת.

אפילו סחרחורת ובחילות, המופיעים לפעמים עם היקיצה, כשהם מזדנבים להם אחרי מצב רוח "על-הפנים" – כל אלו פתירים ע"י ידע וכוחות פנימיים הניתנים למיצוי. כדורי ההרגעה הנמצאים בהישג יד אמנם מפחיתים זמנית את הסבל, אך בהישנות הכאבים והמחושים, יש לטפל בהם בהקדם כדי שלא יחמירו. כל מה שדרוש הוא השקעת כמה רגעים בישיבה רגועה וממוקדת, ריכוז במיחושים הללו תוך הפעלת טכניקות המדריכות את המוח להפעיל מערכות הקיימות מטבען בגוף, כדי להבריא את גורמי הכאבים ועוצמתם בו זמנית. זהו דו-שיח פנימי המפענח, מנחה, ממקד, מפוגג ומעלים את הכאבים והמועקות.

זהו פיתרון המצוי בקרבנו כל הזמן, צריך רק ללמוד ולהתיימן בו בהתאם להתנסויות והתוצאות. הוא נישא ברשות כולנו ומצוי בתוכנו לשימוש מיידי, ויכול להפוך אותנו לשומר הבריאות האישית שלנו ושל המקורבים לנו – לא רע, נכון?...

בקיצור –

  • ידע זה גלום אצל כולנו במוח מיום לידתנו
  • ידע זה עומד לרשותנו, ויכול לאפשר לנו להיות אחראים על בריאותנו ומשפיעים על מיטבה
  • יכולת זו, בסופו של דבר ועל פי אומדן כלכלי - הינה האפשרות הזולה ביותר! תוך התחשבות בהוצאות ריפוי של בריאות מוזנחת...
  • ידע זה ישנה את איכות חייכם וחיי בני ביתכם, כי מה שטוב לכם טוב גם להם. תדעו עבורכם - תדעו עבורם!

אם תפתחו ספר העוסק בהבראה כוללת, יסתבר לכם עד כמה רבות הבעיות והתפקודים טעוני הטיפול המתרחשים בנפח הגוף והראש שלנו. קיימים תחומי החומרים, האיברים והמערכות, המתקיימים ע"י תנועת הדם, המזון, החמצן, המוח והעצבים. קיימים תחומי הנפש, הרגש, הבינה והרוח. כל אלו ניתן להכיר אט-אט ובהדרגה, לפענח, לטפל ולהבריא – בעצמנו.

כשעושים זאת מוקדם, כאשר רף הבריאות עדיין גבוה, אז ניתן להשגיח על כל כשל שמתגלה בתוכנו, להקדים ולמנוע את התבלותו והידרדרותו האפשרית. כשברשותנו מיומנות מתאימה לטיפול בהבראה מקדימה, עוקבת ומונעת, ניתן להשיג איכות חיים גבוהה יחד עם תוחלת חיים ארוכה – לא רע, נכון?...

המזניחים את עצמם בעשור השלישי והרביעי לחייהם, סובלים יותר בעשורים החמישי והשישי. הערים לשמירה על תובנת הבריאות והשלכותיה תוך שמירה עצמית עליה, סובלים פחות. המודעות הזו לא רק שאינה נטל מכביד בחיי יום-יום; נהפוך הוא - זמן רכישת מיומנות זו הנו קצר, מאמץ שילובה בתודעה הוא זניח, מבחן התוצאה - מדהים! המידע המדויק מצוי בגוף עצמו. באמצעות שפת התקשורת האנרגטית ניתן לקבל מהגוף מידע חיוני על מצבו ולהיות מונחים על ידו כיצד להבריאו. השאר נתון להתנסות מיומנת המשפרת תוצאות. זוהי השפה הביואנרגטית, ללא מכשירים, ללא מגע, ללא כל פולשניות וללא תוספים תעשייתיים כל שהם.

הכול נמצא במוח האדם ובמודעות הבונה. רק את ואתה אחראים להחליט מה טוב בשבילכם, וכל מה שתעשו עבורכם ולשמירת בריאותכם בזמן הנכון ישא תוצאות אמיתיות בהמשך. למען הכשרתכם ועד רכישת מיומנות מספקת, תוכלו להסתייע במומחי יהל-אלטרנתרפיה המיומנים בשיטת הבראה זו שנים רבות, והינם עומדים לרשותכם במתן כל סיוע הבראתי לכם ולמשפחותיכם.

Filler
תוכן הפרק
מידע נוסף
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.