מאמריםמאמרים ופרסומיםמאמרים
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

תוחלת ועושר חיים

‏מאת: מאיר יהל

אופי המחייה המודרני מלא בקידמה המיועדת להקל על מלאכתנו מחד, אך היא עדיין בוסרית ברמת ניקיונה הסביבתי מאידך. בזאת ניגבה מאיתנו מחיר יקר בצורת בְּלוּת בריאותית, המונעת מאיתנו את חופש היצירה וההתפתחות המלאים. באלטרנתרפיה מצאנו דרך להתנקות ממשקעי הסביבה, להאיט את הבלות ולמחזר את תפקודנו הבריא והמיטבי.

איכות חיינו המודרניים מאפשרים לנו לקנות שרותים שונים, מזון, מגורים ועוד, מבלי שנתאמץ פיזית ותבונית ישירות עבורם. חיי אדם יכולים בקלות להפוך לתלותיים ועצלים, בפרט שהטכנולוגיה מקצרת עבורנו מרחקים, זמן ותקשורת. סביבות המגורים והעבודה שלנו מעוצבים, בנויים ומתוחזקים מחומרים מלאכותיים רוויי אלקטרוניקה ואמצעי תאורה. מכשירים אלו חוסמים את קליטת האנרגיה הביולוגית הטבעית, הקיימת בכל תא חי, החיונית לתוחלת החיסונית הטבעית. אין בתחומי מחייתנו מספיק אמצעים שתפקידם לנטרל ולהתמודד מול השֶנֵק האנרגטי המלאכותי הסובב אותנו, המחלחל לתוכנו כל הזמן והסוגר כל משאב טבעי בגופנו.

מתוך בחינה מדוקדקת של הטיפולים שאנו נותנים לבני-אדם עולה, כי משחר קיומנו הרקמות שלנו סופגות מישקעים ורעלים ממקורות שונים. בכך נחסמים הזרימה וחלחול הנוזלים החיוניים כל כך לקיום החי. מקורות למישקעים והרעלים יכולים להיות במזון תעשייתי מרוסס, מעובד, מועשר כימית וכיו"ב; בקרינה אלקטרומגנטית בכל צורותיה, הנמצאת בכל מקום ובכל עת, ומנטרלת את האנרגיה והחמצן החיוניים לרקמות הגוף כדי לקיים אותו; ועוד.

נוכחות הזיהומים הסביבתיים והמישקעים בגוף יוצרים בלאי והתפוגגות החיוניות התפקודית של התאים - יוצרים בְּלוּת. התפוגגות זו מואצת כל יום כתוצאה מכשלים הממשיכים להתקיים בגוף, בשל חוסר מודעות יסודית על מהות תחזוקתה של הבריאות הטבעית. אמנם בתקופת הילדות נראה כי הבלות לא קיימת, אך מסתבר כי מפגעים בריאותיים בילדים צעירים הנם דבר שבשיגרה, לצערנו. אלו, יחד עם הסביבה המשנקת-אנרגטית, יוצרים פגיעוּת גבוהה במערכת החיסונית בכל הגילים.

הגורמים היומיומיים לבלות מלווים את חיינו מתחילתם ומבלי שנדע הם מעצבים את חומרתה - למשל:

  • המזון המלאכותי, או המזוהם מתנאי קרקע בעייתיים, המגיע אל פינו משאיר משקעי מינרלים ורעלים. חלקם אינו מתפנה אלא שוקע בין הרקמות ומתעבה בצנרות הנוזלים וגורם לחסימות המחמירות עם השנים.
  • זיהום אויר הסובב אותנו ומורכב מעשן הנפלט מכל הרכבים וערובות המפעלים, עשן סיגריות, שרפות ומפגעים סביבתיים שונים;
  • מתקנים ושידורים אלקטרוניים מתחנות שידור רחוקות או קרובות, היוצרים גלי תהודה שהשפעתם מזיקה ביותר;
  • כל מקורות הרעש הבלתי נסבל שלא חדל כל ימות השנה הקיים באזורים צפופי אוכלוסיה, שגורם להתשה מצטברת של הגוף והנפש;
  • נשורת של חומרים בלתי מזוהים בשל פעולות ניסיוניות רחוקות שנעשו ונעשות שלא בידיעתנו צונחות אלינו כגשם של תוספות מחניקות. מלמטה זורמים להם מזהמי מים, שפכים מאזורי תעשייה עם חומרים מהמסוכנים ביותר, המרווים את אדמותינו ומי התהום באזורים מרוכזי אוכלוסיה והנשפכים לים ומזהמים גם אותו.
  • הקידום הטכנולוגי - כל המכשירים האלקטרוניים שבשימושינו האמורים לשפר את איכות החיים - יוצר סביבנו חנק תפקודי וקרינה החוסמת את משובי הטיהור האנרגטי. משובים אלו אמורים לשקם ולחזק את חיסוניות מערכות קיומנו הבסיסית ואת החיוניות של התאים והרקמות בגופנו.
  • היותנו גרים בצפיפות בתוך מבני בטון מתכת ופלסטיק, לבושים בבגדים חוסמי אנרגיה, אפופים בריהוט עשוי מחומרים המהווים מסתור לפולשנים גופניים - פולשנים אלו (החיידקים והווירוסים) נחשבים כהמסוכנים ביותר לבריאותנו, וכאשר שום גורם אינו חוסם אותם הם יכולים לחדור לתוכנו ולהאיץ את הבלות.

כל אלו הם אויבי הבריאות הטבעית ומאיצי הזיקנה והבלות. מאחר וקשה ביותר לשנות את תנאי המחייה האלו, מצאנו את הפתרון המפצה שיכול לסייע להאטת הבלות.

המאפיין הראשי של הבלות מתבטא במהירות וקצב ההדרדרות של תוחלת החיים - כלומר, מהירות הזיקנה הקופצת עלינו. שיגרת חיינו אינה מותירה תיקוות גדולות לשינויים חיוביים בתחומי הבלות והאצת הזקנה. מתוך נסיון עם מטופלים רבים התברר כי קיימת תקווה חדשה: מחד, חשפנו דרכי האטת-בלות יעילים ביותר, בצורת אמצעים אנרגטיים להרחקת וירוסים, חיידקים והדלקות הנגרמות בעטיים; מאידך, הסתבר לנו כי קיימים מאגרים חבויים בגוף של חומרי הזנה המיועדים לעתודה של אבות-מזון החיוניים לתחזוקת תוחלת החיים של התאים והרקמות. הבעיה היא שהבלות המואצת והדלקות הקבועות שנמצאות ברקמות מונעות מתהליך זה להתרחש. ברור לנו משני צדדים אלו כי הבלות היא תהליך שניתן לשנותו, הוא יכול להמצא בשליטתו של כל אדם והוא ניתן להאטה מירבית.

הבלות, כפי שהכרנו אותה בתחילת פעילותה של אלטרנטרפיה וכפי שהיא מוכרת לנו כיום, הפכה עבורנו לערך דומיננטי בתוכנית טיפולית של כל אחד. באם מודעים לחוקיה, שפתה, התנהגותה וההצע הגלום בנתוני הקיום שבה, אזי ניתן להאריך את תוחלת החיים ולהעשירם במידה רבה ביותר, ואף מפתיעה! קודם לכן יש להסכים ולקבל שקיים מידע אחר, חבוי בתוך יכולותנו התבוניים העצמיים, אותו ניתן לחשוף וממנו ניתן לדלות הנחיות להפעלת החיוניות של מאגרי פוטנציאל החיים הקיימים בגופנו.

האמצעי לנגישות אל מידע זה, אל מיקומם של מאגרים אלו, תכולתם ותועלתם לגופנו היא שפת קודים אנרגטית שניתן ללמוד אותה. שפה זו התהוותה במסגרת הפעילות בשיטתנו: היא מסייעת לתהליכי הטיפול והאיבחון בחשיפת כל הכשלים הבריאותיים הגורמים למפגעים הבריאותיים ומאתרת את אמצעי שיקומם.

הפיתרון המוצע על-ידנו: לנצל את העובדה שעדיין תאוצת הבלות אינה מעיקה - בכל גיל! - ולפי תחושתו והבנתו של כל פרט, להסתייע באבחון האנרגטי ובטיפול בבלות הנעשה באמצעותנו. טיפול זה נעשה באמצעים אנרגטיים בלבד - ללא תוספי מזון, הורמונים, מינרלים, ויטמינים וללא אמצעי פולשני כלשהו. מומלץ לשלב שני מרכיבים: התאמת תוכנית אישית להאטת הבלות; לימוד שפת ההבראה האנרגטית לצורך האימון היומיומי להגנה על הבלות האיטית.

האטת הבלות מחלישה ואף מפיגה את הכשלים במערכות הפיזיות, מהתפקוד הגנטי ועד התפקוד המוטורי הכולל. מתוך כך משתקמים האברים החיוניים כמו לב, ריאות, כבד, כליות והמערכות המשתלבות ביניהם; משתקמים העיכול, השתן, ההפרשה הפנימית (הורמונים); מח ועצבים, שרירים, יכולות תפקוד וכושר מחודשים. בנוסף מתעוררת השליטה על התפקודים הנפשיים והרגשיים כמו ערנות, פחדים חרדות, דיכאון יאוש, טראומות, כושר יצירתי, בטחון עצמי ועצמאות תפקודית, ועוד... כשמערכות אלו חוזרות לרעננותם, אפשר לצפות ליוזמות ויכולות חדשות בתחום היצירה והרכש הרוחניים, היוצאים ממקורות תבונה מוחיים עמוקים שטרם באו לידי ביטוי קודם לכן. העיסוק הבריאותי והיצירתי בהאטת הבלות, על כל השלכותיה וכפי ששיטת יהל אלטרנתרפיה מנחה, מזכה את המתיימן בה בסיכוי מחודש להעשרת איכות-חיים והארכת תוחלת-החיים, מיוחדים במינם.

Filler
תוכן הפרק
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.