מאמריםמאמרים ופרסומיםמאמרים
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

פיתוח חושי ההבראה האנרגטית החבויים במוח

‏מאת: מאיר יהל

כמטפל ותיק בהבראה אלטרנטיבית, נוכחתי לדעת שכל אדם בעל רמת מודעות כללית סבירה וכושר לימוד ממוצע ומעלה, מסוגל לרכוש ידע ולפתח יכולות הגנה ושמירה על בריאותו בכל התחומים החיוניים לגופו, נפשו, חושיו ותבונתו. כל שעליו לעשות הוא להצטרף למסגרת המנחה את מכלול הדרכים ותרגול המיומנויות, החושפות את הגלום והגנוז במוחנו. זה אפשרי לעשות, אך קשה ביותר לבד וללא הנחיה יסודית מוקדמת.

נשאלת השאלה: באיזו מסגרת לבחור והאם מוליכיה ומנחיה מיומנים באופן מיטבי על מנת לקבל את מלוא התמורה? אנסה להבהיר ולהאיר כמה נקודות חיוניות למערכת השיקולים והסקת המסקנות בעד לימוד הנושא.

ראשית, הבריאות אינה דבר מובן מאליו המתפקד מעצמו ושורד ללא סיוע ותחזוקה שוטפת. צריך לשמור עליה כפי שעושים למגורים, לרכב, לבגדים, לרהוט, לכבישים, לכל אמצעי תקשורת ותחבורה, וכיו"ב. כל הטכנולוגיה המשמשת אותנו ומתבלה עקב כך, מקבלת תשומת-לב וטיפול; אך אנו מתעלמים מחיוניות התחזוקה של בריאותנו, המתבלה בקצב מואץ בגלל אותה טכנולוגיה...! כשנולדנו לא הדביקו לנו פתק עם הוראות תחזוקה שילוו אותנו כל חיינו, כדי שנדע בכל גיל מה הכי כדאי, טוב ובריא לנו. לא הנחו אותנו כיצד לבחור את תנאי קיומנו ואיך שומרים עליהם - כמו היכן לגור ומדוע, כיצד להתלבש, איך לאכול, במה וכמה לעבוד; תשומת ליבנו הוסטה מהשלכות זיהום האוויר והקרינה הסלולרית, מהיתרונות והחסרונות של קידום טכנולוגי לבריאותנו. בשוגג, לימדו אותנו שמותר לנו להבין איך לשמר את הסביבה, אך המידע לשמירה על העצמות הבריאותית נשאר בידי זרים.

במשך השנים הסתבר לי – למעשה, די במפתיע – שבמוח האדם מצויות מערכות של משובי מידע אדירים, העומדות לרשות כל הולך על שתיים בריא, עצמאי ובכל גיל. באמצעותם הוא יכול לקבל מתוך מוחו את כל המידע שהיה אמור להיות באותו פתק שלא קיבלנו בלידתנו, על בריאות טבעית ועצמית, על ייעוד אישי מיטבי, על איכות חיים ותוחלת חיים ועל הכול. ידיעה זו מאפשרת לנו בחירה עצמית וחופשית המתאימה לייעודנו, מוקדם יותר מכל "בעל רשות" אחר, המורשה ע"י התרבות והחוק להיות אחראי במקומנו בכל התחומים,על הנכס היקר לנו ביותר: בריאותנו ותמורותיה בחיינו.

באמצעות שיטת יהל-אלטרנתרפיה אנו מגישים אתגר התנסותי חדש ושונה מהנורמה המוכרת: תהליך מקיף לשדרוג בריאותי כולל, הבנוי מתוכנית משולבת של טיפול הבראה פרטני עם הדרכת פיתוח יכולת ההבראה העצמית. הטיפול חושף עכבות בריאות סמויות והתחלות של כשלים רב-תחומיים בגוף ובנפש, ומפסיק אותם זמן רב לפני הופעתם הבוטה. הטיפול מאתר, מנטרל, משקם, מבריא ועוקב אחר ההחלמה, מנחה הבנה תזונתית טבעית ושמירה על כושר גופני רב תחומי.

להשלמת התוכנית, מסיימי הטיפול הפרטני מוזמנים לקורס הכרות עם יסודות ההבראה העצמית באמצעים האנרגטיים, שטופחו בהעשרה ייחודית מתוך ניסיוני רב-השנים בהוראה ושיטות לימוד. בקורס זה רוכשים את היכולת להתחבר אל מקורות הידע העמוקים ביותר ועושים את הצעדים הראשונים בלימודם – אין זה מיועד לאנשים בעלי כישרונות מיוחדים מולדים, אלא פתוח לכל אדם בעל רצון ומודעות לחשיבות העניין.

בתוכנית הקורס:

  • הכרות עם ה-ביואנרגיה, טכניקת ההבראה האנרגטית ושפתה המסוגלת לאבחן ולהבריא ללא מגע
  • הכרות עם טכניקות טיפול ראשוניות לקשיי בריאות נפוצים
  • לימוד והכרת תבונת ההבראה הטבעית והיכולת להפכה לשומרת העצמית שלנו
  • לימוד הקשר בין מזון, מערכת עיכול, הטמעה בתאים, איזון משקל ובריאות
  • עקרונות לאימוץ אורח חיים המשמר רף בריאות ותוחלת חיים מיטביים

פיתוח חושי ההבראה האנרגטית מחדד את החושים הרדומים הקולטים את מוקדי התפקוד הפנימי, שבאמצעותם פועל המנגנון לקליטה מוקדמת של כל חריגה בתפקוד תאי הגוף ומערכותיו. כשמנגנון זה פועל, כל התרחשות הטעונה טיפול מעוררת את תשומת הלב הטובה ביותר ובזמן המוקדם ביותר. קישוריות זו יכולה לאפשר לכל אדם רגיש ומיומן להיות למטפל, השומר והמפקח הראשי על בריאותו העצמית הטבעית. בכך באה לידי ביטוי החיסוניות המודעת, שייעודה לרתום את המודע לטובת חיזוק כושר החיסון הכללי.


הקורס נערך בקבוצות לימוד המתגבשות באופן שוטף, כאשר מספר המשתתפים נשמר קטן לשם מתן יחס אישי לכל משתתף. אין צורך בידע קודם בתחום הגוף והבריאות, רק ברצון ונכונות לחקור מימד חדש ומרתק בקיומנו.

Filler
תוכן הפרק
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.