מאמריםמאמרים ופרסומיםמאמרים
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

שפת גלי אנרגיית הבריאות וההבראה

‏מאת: מאיר יהל

שיטת האבחון והטיפול באלטרנתרפיה פיתחה עם השנים שפה ייחודית המבוססת על פענוח תדרים ביואנרגטיים שהגוף מקרין מהתאים המרכיבים אותו מחד ומתאי המוח המקרינים מידע על בינתו ותפקודי הפיקוח האינסופיים שבתחומו, מאידך. שפת גלי אנרגיה זו היא האמצעי הפשוט ביותר והמסובך ביותר בו-זמנית, המאפשר קריאה וקבלת מידע על מהות כל מרכיבי חיי האדם, בריאותו ובינתו.

האדם, כְיצירה בריאותית כפי שהינו, מספר את סיפור חייו ע"י מהות תפקודו, התנהגותו וחיותו. הפעילות התפקודית מספרת על עצמה תוך כדי התרחשותה באמצעות רטטים הבוקעים ממנה ומוסרים, למי שמבין את שפתם, את כל המידע הדרוש לטיפול. המידע הזה מתקיים כל הזמן, נובע מכל המערכות המתפקדות בו, מתפוגג בחלל ונעלם. הוא חוזר על עצמו ללא הפסקה - כמו המשכן של פעימות הלב, הנשימה והזרימה הבלתי פוסקת של הדם לכל תא בגוף - בתכנית מורכבת ומדויקת להפליא. המידע הזה, הניתן לנו ע"י אותו ריבון-עולם או כל כינוי מקובל אחר, עומד לרשותנו אך לא למדנו להשתמש בו לא כי אי אפשר, אלא כי מעולם לא הראו לנו כיצד. לימדו אותנו שאלו פעימות וקצבים מכאניים חיוניים שבתוכנו, וזהו.

באמצעות המחקר שערכנו דרך הטיפולים, התברר לנו שקיימת חוקיות כלשהי לממסרים הקצביים המשתנים האלה ומצאנו שיש בהם שפה סמויה. עם הזמן הפכה סקרנותנו למפענחת סימנים אלה וגילתה שפה המתארת את הגוף והמוח וקולטת מידע על תפקודו. היא קולטת את צרכי הגוף והמוח להנחיית דרכים לתקשורת עמם ועם תפקודיהם הרבים לשם סיוע רב תכליתי, כך שלמעשה ניתן להמשיל את השפה הזו לשלט רחוק דו-סטרי, מעין "טלפון אלחוטי אנרגטי" הקולט ופולט מסרים אנרגטיים. ככל שנחשפים אליה היא מלמדת את האמצעים הגלומים בה אשר חושפים את תוכו של האדם, את כל סגולותיו המצויות במוח ואת כל הגאונות היצירתית של בריאתו הכוללת.

הידע שנצבר משפה זו, ונאסף אצלנו במשך עשר השנים האחרונות, מתאר תמונה שונה בתכלית של התנהלות מערכות קיומו של האדם החי – לעומת המידע שהיה קודם לכן! המערכת החיה מבקשת שינוי תנאים, הבנה בתחזוקה, מעקב תפקודי ופיקוח על תנאי קיומה במציאות הלא-טבעית שהיא נמצאת בה. שפת בריאות האדם זו מספרת לנו כל שיש לדעת על:

 • אופן הזרימה של כל דבר בגוף, הגורמים המאפשרים זאת והגורמים המפריעים;
 • סוגי הפולשים המזיקים, הדרכים שלהם לחדור לתוכנו ולקלקל את האיזון הבריאותי;
 • חומרי הבניה שהגוף צריך כדי להתקיים ועל מקורותיהם המתאימים ביותר;
 • דרכי השמירה והתחזוקה של תהליכי הבניה והטיהור והסיבות לצורך לדעת דווקא מהגוף מה נכון ביותר עבורו;
 • התהליכים המקיימים את הגוף,כיצד והיכן הם פועלים טוב יותר, הדרכים בהם הגוף עצמו מצליח לשמור על כל התפקודים הללו ומה גורם לו להתעייף;
 • הזמן הנכון למטפל המסייע, הבקיא בהתנהלות הטבעית של הגוף, להצטרף ולעזור למחזר את תשתיות העצמאות הבריאותית;
ועוד דברים רבים אחרים.

בתרבות המערבית המודרנית מקובל לחשוב ש"תפסת מרובה, לא תפסת"; ובהשלכה לנושא הבריאות, עדיף לפרק את המכלול ולהתמחות בכל חלק בנפרד ובכך ניתן למצוא תשובות לשאלות. לעומת זאת, הניסיון שלנו בטיפול מראה כי בריאות האדם היא בעלת מורכבות-על – כדוגמת מערכת מזג-האוויר העולמית – ובשל כך ההתייחסות הנכונה אליה היא דווקא כאל מכלול הגדול מסך חלקיו. מתוך כך, ככל שמתייחסים בבת אחת ליותר היבטים שבה, כך ניתן ללמוד יותר על דרכי הסיוע היעילות ביותר.

בעזרת כל המידע הנגיש באמצעות שפת האנרגיה של הגוף והמוח, ועם כל הבקיאות בדרכים ובאמצעי העזר הטיפוליים שנלמדו באמצעות שפת התפקוד החבויה הזו, הסתבר שכשלים מסוגים שונים ניתנים לאבחון, לשיפור תפקודי ולסיוע הבראתי מיטבי ללא כל הבדל במידת חומרתם וסבך כשליהם. הדבר נכון לכשלים גופניים, קשיים נפשיים ותסמונות מכל סוג ובכל רובד בתוך האדם החי. הטיפול אשר נעשה באופן ייחודי זה הוא בעל תוצאות יוצאות דופן ויש סימוכין מעשיים לכך מהעבר ומההווה!

לדוגמה:

 • בעיות תשתיתיות כוללות כמו עייפות כרונית או כאבים כרוניים, הנחשבים כתסמונת קשה לטיפול, ניתנים לפתרון בשל הודות לאבחון ברור של מרכיביה וסיבותיה התפקודיים;
 • מחלות עונתיות כמו שפעת זמנית או כרונית, על כל השלכותיה;
 • בעיות מערכתיות כמו בעיות לב וכלי-דם, בעיות עיכול, בעיות נשימה ואסטמה, כשלים הורמונאליים בכלל ובבלוטות ההורמונים בפרט;
 • הפרעות נפשיות ורגשיות: דיכאון וייאוש, חרדות, פחדים וטראומות;
 • האטת הבלות והזיקנה;
 • אבחון מוקדם של פעילות ממארת וטיפול להפגתה ושיקום מפגעיה;
ועוד דוגמאות רבות אחרות.

שפת הביואנרגיה הייחודית הזו מאפשרת, למטפל המיומן בקבלת המידע מפנים הגוף, לאבחן במדויק ליקויים עם תחילת התהוותם ולטפל בחוסר האיזון שיצר אותם. מעבר לזה היא מאפשרת לשקם את התפקודים שנפגעו במלואם ולמנוע החמרת תפקוד מערכות כושלות – כל זאת בשלב מוקדם ביותר, אפילו לפני האמצעים הקיימים בשיטות הטיפול המוכרות! הקדמת הטיפול בכשלים במוחות, בלב וכלי דם, בעצמות, בעיכול, תשתיות הנשימה בגוף והתנהלותו במערכות הזרימה והספיגה הכלל-רקמתיים - הנם ערובה לאיכות חיים טובה יותר, קלה וכדאית ביותר מכל הבחינות.

במציאות חיינו ישנם דברים לא מוחשיים שהם אמיתיים לא-פחות מהמוחשיים - ייעוד, חינוך, אהבה וכדומה - והתבונה המתקדמת של האדם בנויה בדיוק בכדי לתפוש אותם ולעסוק בהם. שפת ההבראה האנרגטית היא בלתי-מוחשית כמו כל אלו, אך עם זאת היא ניתנת ללמידה ע"י כל אדם ומאפשרת יכולת חשיפה מוקדמת של כשלים בבריאות, בצורה מיידית, בכל שעות היום וטיפול מיטבי ע"י כל אחד הבקיא בה; היא מעשירה מידע אמיתי על קיום חיי אדם, איכות חייו והשלכות לתוחלת חיובית בחייו עקב כך; היא פותחת חלון למוח, להעשרת בינת האדם ושימושיה; היא מאפשרת תקשורת בונה וחיובית לקידום מגמת חשיפת איכויות חיים תבוניות יותר; והיא מגבירה יצירתיות, סובלנות, שוויוניות, חופשיות חסרת-תלות והעשרת הדמיון הסקרני.

Filler
תוכן הפרק
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.