מאמריםמאמרים ופרסומיםמאמרים
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

נא להכיר: יהל-אלטרנתרפיה

מתוך אתר האינטרנט "אלטרנטיבלי" www.alternativli.co.il

אלטרנתרפיה היא שיטת טיפול ייחודית אשר פיתחה בשנים האחרונות כלי טיפול חדשים שנותנים פתרון יעיל ומהיר לכשלים בריאותיים שונים (מחלות ותסמונות), כולל כשלים חסרי מענה קונוונציונאלי ידוע. כלים אלו מסייעים למטופל לא רק כמרגיע מיידי, אלא בחשיפת שורשי המחלות בכשלים רב-תחומיים ומאפשרים שיפור מתמיד בבריאותו. מגמת הטיפול היא להחזיר רקמות כושלות למצב שלפני תחילת הכשל ולשמור על חיסוניות מונעת של הישנותו.

הכלים המצויים בידי האלטרנתרפיה

טכניקה משופרת של תקשורת ביו-אנרגטית בין המטפל לבין המידע המצוי במטופל וסביבתו מאפשרת לאבחן באופן יסודי ומלא את מצבם התפקודי והפיקוחי של איברי הגוף וכל אי-סדירות הקיימת בתפקוד המערכות השונות. האבחון מגיע מרקמות האיברים ועד תפקודיות המוח, האיזון הנפשי והרמה הרגשית של המטופל. לאחר קבלת "תמונה" מדויקת של מצב המטופל, ניתן בעזרת גלי אנרגיה מונחים להבריא רקמות, איברים ומערכות באופן כולל ושלם.

בתהליך הטיפולי משולבת חשיפה בלעדית של ההשלכות התפקודיות של איזון ותיאום שני הצדדים של המוח והשפעותיהם הרבות על התפתחות, התנהגות וקידום יכולות אנושיים כלליים. השיטה פיתחה ידע מקיף וייחודי על התפקוד הפיזי והנפשי של האדם לאור רמת האיזון והתיאום בין צידי המוח, אשר משלים את הידע על עקרונות מבניים, פיזיולוגיים וביולוגיים מוכרים, ומקשר תפקודים עצביים עם הפיקוח המוחי ומכלול התפקוד הגופני. ידע זה מסייע להבין את התבונה הטבעית בתוך גוף האדם כדי לשמור על הבריאות המיטבית זמן רב ככל שניתן.

באמצעות השיטה נמצאו סיבות החושפות המצאות של דלקות חבויות שונות, אשר מקורן בנוכחות של וירוסים וחיידקים, הסוגרות ומחלישות את תפקודיהם של איברים רבים ומערכות חיוניות בו-זמנית ללא מתן אפשרות לתפקוד מיטבי. גילוי הדלקות איפשר חשיפת אמצעים להפגתם והעלמתם בדרך ייחודית שמסירה את ההתנגדות ההבראתית של הרקמות, האיברים והמערכות באזורים רבים המשולבים בכל הגוף.

הייחודיות של השיטה

עקרונות בסיסיים בשיטה מסתמכים על העובדה שהמחלות נובעות מאי-ציות לחוקי הבריאות של הטבע בשל חוסר הבנתם. למעשה, הגוף מסוגל לטפל בעצמו, אך אינו יודע איך ולמרות המאמצים והעזרים השונים הוא סגור ולא מתרצה. הטיפול החשיפתי הזה נעשה ע"י שימוש מיוחד באמצעים ביו-אנרגטיים, ביו-טלקינטיים וללא מגע, אשר הוכחו כמועילים ביותר בכך שנתנו תוצאות חיוביות מרשימות בתסמונות, "מחלות" וכשלים בודדים ומורכבים בזמן קצר, ברוב המיקרים.

קיימת בשיטה דרך אבחון המאפשרת קבלת מידע מקיף מכל תא, רקמה ואיבר כדי לדעת את רמת מצוקתם על כל מידותיה. מידע זה מאפשר לעקוב ולסייע אחר אופן שילובם של התאים והרקמות שבאברי הגוף במערכות רב תחומיות ברמה הגופנית, הביולוגית הפיסיולוגית, הפסיכולוגית, הרוחנית והתבוניות המרבית במוחות על כל תפקודיה. דרך זו נותנת את היכולת לאבחן דרך סבך התפקודים בגוף בכדי להגיע לכשלים החבויים ביותר, מבלי לפלוש באופן ברוטלי אל תוך הגוף, ולהשתמש באמצעים, בטכניקות ובידע הנרכש כדי להפיג מהשורש דלקות ותרדמות תפקודיות נסתרות.

האבחון והטיפול נעשים על הרמה של התפקודיות הפונקציונאלית של הרקמה, האיבר או המערכת. הפונקציונאליות של נשוא הטיפול מורכבת ממספר גדול של תפקודים פיזיולוגיים והטיפול הישיר בה מאפשר עוררות של תפקודים אלו בו-זמנית, תוך מעקב על מכלול החיוניות של נשוא הטיפול. לדוגמה, כאשר מטפלים בכשלים תפקודיים של מערכת העיכול, האבחון והטיפול נעשים ישירות על הפונקציות שהיא אמורה לבצע - פירוק מזון, ספיגת מזון לדם, חיסוניות, וכולי -ובכך מתבצע טיפול בבת אחת על כל מרכיביה האנטומיים ועל התפקוד הפיזיולוגי שלהם.

הריכוזיות באבחון הרב-מערכתי מאפשרת לאתר את הכשלים וגורמיהם במצבם המקושר בתוך הגוף ונותנת מענה מתאים למכלול הכשלים בו זמנית מבלי לחלק, לגעת או לפגוע במרקם הטבעי כדי לשקמו. מעבר לחסכון בזמן, ולאחר מכן חיסכון בכסף והוצאות אחרות, יש כאן הישגיות המתרחשת דווקא בשל השילוב האבחוני והטיפולי הרב תחומי הנעשה בו זמנית המתחייב מאופיו של הכשל הבריאותי הקיים ברוב המקרים.

מעבר לזה שהטיפול נערך ללא מגע, אין כל סיוע במכשירי חשמל, תרופות או תוספי מזון ולכן נמנעים אי נעימויות, תופעות לוואי בריאותיות ופולשנות מאלצת שאינה רצויה לרקמות ויוצרות התנגדויות (כמו דקירה, חימום, הקרנה, לחץ וכדומה). עקב כך, הטיפול האלטרנתרפי הוא לא רק חסר כל סיכון למטופל, אלא מספק הזדמנות יוצאת דופן להעניק לרקמות היבנות ותפקוד מיטביים תוך שימוש באמצעים טבעיים בלבד.

אופן הטיפול

הטיפול האלטרנתרפי ניתן בעיקרו באורח פרטני כשהקשר בין המטפל למטופל הנו אישי, והוא מתנהל בעיקרו בישיבה וללא מכשור, תרופות או תוספי מזון. הטיפול מורכב מסדרה של מפגשים הכוללים אבחון ראשוני, טיפול בסיסי וטיפול אישי. בטיפול הבסיסי המטופל עובר אבחון וטיפול הוליסיטיים (גוף ונפש) אשר תוצאתם היא שיפור בריאותי כולל המכיל שיפור תפקודי בכל מרכיבי הגוף. בטיפול האישי נעשה אבחון ספציפי לפי הסימפטומים אשר מדווחים ע"י המטופל וטיפול משלים לטיפול הבסיסי.

הטיפול האישי הוא למעשה עבודת מחקר שעושה המטפל על מצב הגוף והנפש של המטופל - על כל הכמות העצומה של הפרמטרים התפקודיים - על-מנת למצוא את השורשים של הכשלים אשר בגללם נוצרו הסימפטומים השונים. הגורמים השורשיים אלו לעיתים נמצאים במהירות, אך לעיתים הם חבויים ודרוש זמן מה עד אשר הם נמצאים. לכן חלקו של המטופל בטיפול הוא חשוב מאוד, ובעיקרו הוא לשתף פעולה ולהסכים לתת הזדמנות למטפל ולטיפול להתבצע בצורה מיטבית ומלאה.

זמן הטיפול, או מספר הפגישות בסדרת טיפולים טיפוסית, הוא בלתי ניתן לחיזוי באופן מדויק והוא משתנה מאדם לאדם. הניסיון מלמד כי לרוב הסימפטומים ניתן למצוא מזור תוך 6 עד 8 פגישות, כאשר לעיתים פגישות מועטות יותר מספיקות - אך לעיתים יש צורך בפגישות נוספות. סיום מוצלח של סדרת טיפולים מותנה בהסכמת המטופל להקדיש את כל הזמן הדרוש לטיפול לפי שיקולו של המטפל.

הניסיון הטיפולי

במשך עשר שנות התפתחות השיטה נבנה ניסיון מסייע משמעותי ביותר במגוון רחב של מחלות:

  • כשלים מערכתיים כגון מחלות מערכת הדם, מערכת העיכול, המערכת ההורמונלית, לימפה וחיסון, מערכת העצבים ותפקוד המוח, מערכת הנשימה ואלרגיות וכדומה;
  • כשלים תפקודיים כגון איזון נפשי ורגשי, חרדות, פחדים, טראומות דיכאון וייאוש, קשיי למידה והתנהגות, דיסלקציה, היפראקטיביות וכדומה;
  • בריאות כללית כגון מחלות קשות וממאירות, עייפות, תזוניות ומשקל, הפגת דלקות והרחקת גורמיהם, פוריות והורות, הפגת כאבים כלליים, האטת זיקנה וכדומה;
  • כשלים ביציבה ובשלד: מבנה, חיזוק, יציבות, עצמות ומפרקים, חוליות ודיסקים, כאבי גב תחתון וכדומה.

Filler
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.