מאמריםמאמרים ופרסומיםמאמרים
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות

blog - בלוג אלטרנתרפיה

הבלוג מתעדכן באופן שוטף והוא מכיל פנינות-תובנה, סיפורי טיפולים, ארועים, קורסים, עדכונים באתר, ועוד...


28 ביולי, 2006

התחיל קורס יסודות ההבראה בשיטת אלטרנתרפיה, במתכונת קיץ

הקורס מתקיים במתכונת של פעמיים בשבוע, שלישי בערב וששי בבוקר, והוא כולל 8 פגישות. הקורס כולל גם את לימוד שפת ההבראה של הביואנרגיה, וגם את יסודות שיטת האבחון והטיפול של אלטרנתרפיה.


27 ביולי, 2006

טירדת העייפות

לפני שבועות ספורים, פנתה אלינו לקוחה חדשה שסבלה זמן רב מעייפות מתישה, כבר משעות הבוקר, במשך כל שעות היום, כולל גם כאבי ראש ומועקה מנטרלת כל תפקוד – עד כדי כך שנאלצה להפסיק עבודתה. משלא מצאה שום מענה מתאים, היא התקשרה אלינו. באבחון האנרגטי שנערך עבורה הסתבר, שגורמי העייפות שלה נובעים מכשלים תפקודיים במוח ובמספר איברים ומערכות בגוף: מדלקות בחלקי מוח שונים, מכשל גורף בתפקוד מערכת הדם, מחולשה במערכת נשימה, ומבעיות מטבוליות הקשורות לעיכול וספיגת מזון בתאים.

כל הממצאים שהתגלו באבחון טופלו באופן מיטבי בעזרת הטכניקה האנרגטית. המערכות ואיברים חזרו לתפקודם הבריא, לחץ הדם התאזן והדלקות במוח ובמערכת לב-דם-ריאה נעלמו. מערכת העיכול חזרה לתפקודה המיטבי. ספיגת המזון בתאי הגוף והמוח חזרה לתקינותה המלאה. מכאן החלה התאוששות מהירה: סימני עייפות התפוגגו, החיוורון והכבדות התחלפו בכוחות מחודשים, ולדבריה - הכול עבר!

המטופלת חזרה לעבודתה ולחיי שיגרה במרץ מחודש. הטיפול נערך במספר פגישות בודדות, בהפרש של כ-3 ימים ביניהם, ולאחריהן יבואו כמה מפגשי ביקורת, אחת לכמה שבועות.


25 ביולי, 2006

וירוסים וחיידקים: יסוד החולשה הכלל-מערכתית

לאחרונה הגיע מטופל, שהתלונן על מכלול שלם של בעיות: מצוקת נשימה, עייפות ממושכת ותשישות, כאבי ראש ומיחושים מוזרים בגוף ובעיות עיכול; דיכאון, תסכול ואובדן מוטיבציה בעבודה. כמו-כן נוכחנו אצלו בחיוורון והבעת-פנים נפולה, ממצא המתאר גודש כשלים מרובים בנפשו וגופו. עם האבחון האנרגטי התברר שקיים כשל תפקודי דומה, באיברים רבים ומערכות שונות.

עם המעבר לטיפול, איתרנו נוכחות של טפילים גורמי דלקות – קרי, וירוסים וחיידקים שונים – פזורים בכל חלקי הגוף השונים. בעזרת הטכניקה האנרגטית של אלטרנתרפיה, הורחקו הטפילים מכל התאים והרקמות במוח ובגוף, טופלו הדלקות השונות שהם יצרו ושוקמו תפקודיהם של האיברים והמערכות שנפגעו. תוך מספר מפגשים אחדים, העייפות החלה להעלם, הנשימה התייצבה, מצב הרוח התאושש, הדיכאון התפוגג, מערכת העיכול חדלה להציק ומוטיבציה עירנית חזרה לסייע לחיוניות כוללת בכל תחום.

המקרה של מטופל זה, שגילו בשנות הארבעים המתקדמות, דומה מאוד למקרים של מטופלים אחרים, עם מכלול בעיות דומות, שעברו את הטיפול הזה והצליחו לחזור לתפקוד שיגרתי. החוויה שעבר, גרמה לאותו מטופל לשנות את גישתו הקודמת לבריאות וכיום הוא מתעניין בדרכים להכשרתו לשמר ולפקח בעצמו על בריאותו.

Filler
מידע נוסף
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.