אודותנואודות הצוותאודותנו
יהל-אלטרנתרפיה - שיטת מאיר יהל לריפוי אנרגטי וטיפוח הבריאות
אביטל יהל, ראש השיטה

אביטל יהל, ראש השיטה

מהנדס תוכנה, אומן לחימה ותלמיד הבריאה
מורה דרך למטופלי ותלמידי אלטרנתרפיה

"במשך 10 שנים למדתי על ברכי אבי, מאיר יהל, את רזי שיטת אלטרנתרפיה ובמשך 25 שנים למדתי ממנו את אומנות הלחימה קראטה בשיטת שוטוקאן, שהוא הביא לארץ בשנת 1969.

"מאיר מיזג את הביואנרגיה יחד עם סגנון הקראטה הייחודי שלו, לכדי שיטת טיפול ייחודית ורבת עוצמה. התרכובת של עומק ורוחב הנגישות של הביואנרגיה יחד עם המנטליות החזקה של הקראטה, הניבה דרך ריפוי וצמיחה מרתקת החושפת את יכולותיו החבויים של המוח לתפוס את המציאות, לזהות כשלים וחסמים ולמצוא את הדרכים להתגבר עליהם.

"הודות ליכולת ההוראה הייחודית של אבא וההיסטוריה המשותפת שלנו באימוני הקראטה, הצלחתי להעמיק בשיטה במהירות גבוהה ונחשפתי לטכניקות הטיפול הבלעדיות של אלטרנתרפיה. יחד נברנו רבות בסודות הבריאות והבריאה וזכינו להצליח במקרים רבים בלתי פתירים, לכאורה.

"בשנים האחרונות פיתחתי את קהילת מטופלים ותלמידים משלי, וכיום אני פועל מהקליניקה בהרצליה.

"הדרך לריפוי מלא היא תהליך בעל מספר שלבים, אשר דורש סבלנות והתמדה. העדינות והעוצמה של הביואנרגיה נותנת הזדמנות יוצאת דופן להתחזקות, התפתחות וצמיחה. אני מאמין שהכרחי שאדם ילמד לשמור על בריאותו בעצמו, יפ?תח את יכולות הריפוי הטבעיות הקיימות במוחו ובגופו ויהיה פעיל בתהליך הריפוי. בתחילת הדרך המטופל נזקק יותר לעזרה מהמטפל ועם ההתקדמות והשיפור במצב הבריאותי הוא לומד לקחת את בריאותו לידיים ומשתתף יותר בטיפול בכוחות עצמו.

טיפול ביואנרגיה משותף בין מטפל ומטופל הוא בעל עוצמה יוצאת מגדר הרגיל המסוגלת להזיז הרים וקרחונים ולקדם את המטופל בצורה יוצאת דופן, גם במקרים קשים!"

Filler
מידע נוסף
עלון חדשות אלטרנתרפיה
בלוג אלטרנתרפיה
Google
באלטרנתרפיה ברשת
פנו אלינו שאלות נוספות?
קביעת פגישה?
אנא פנו אלינו.
. קורס שפת ההבראה קורס שפת אנרגיית הבריאות
לחיזוק החוסן העצמי
ופיתוח יכולת הריפוי.